Ķer iedvesmu aiz astes: minimāla modernisma māja ar raupju 'piesitienu'
Foto: Instagram/housesevendesign

Arvien populārāka kļūst vēsturisku ēku un vecu māju atjaunošana par dzīvojamo vai biroja platību. Tomēr, kā atzīst interjera dizaineri un mājas īpašnieki Anisa un Braiens, kas dzīvo Indianapolisā, ASV, tas ir sarežģīts process, kas tikai gala rezultātā dod gaidīto prieku par padarīto.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Portālam "Apartment Therapy" pāris dalās savā pieredzē – pirms gada viņi kopā ar trīs meitām dzīvoja tradicionālā mājoklī, kur nejutās līdz galam iederīgi ne rajona, ne interjera ziņā. Tā viņi pieņēma lēmumu pārcelties uz savu sapņu rajonu vēsturiskajā Indianapolisas rajonā un iekārtot mājokli savai būtībai atbilstoši – minimāla modernisma stilā ar mazliet raupju piesitienu.

Laulātie draugi kopā darbojas pilna servisa mājokļa pārveidošanas un interjera dizaina uzņēmumā, un arī savās mājās ievēro pasaules tendences interjera dizainā, kas saskan ar ģimenes kopējo dzīvesveidu. Joprojām ir dažas telpas, kas nav līdz galam pabeigtas, piemēram, vannasistaba un pagrabstāvs, tomēr pārējās telpas liek sajūsmā iespiegties visiem minimālā modernisma faniem.

Sunday afternoon is my favorite✨

A post shared by A n i s s a (@housesevendesign) on Aug 5, 2018 at 9:42am PDT

Viens no mīļākajiem elementiem visai ģimenei ir klēts jeb "barn" stila durvis, kas ir dūņu zaļā krāsā un krāšņi izceļas uz istabas fona. Jau sākumā dizaineriem bijis skaidrs, ka tās būs īpaši veidotas – ar unikālu tekstūru, krāsu un dizainu, kas būtiski atšķirsies no visām zināmajām "barn" stila durvīm.

Clean house. For a minute anyway...👱🏻‍♀️👧🏼🧒🏼🐶🐶

A post shared by A n i s s a (@housesevendesign) on Jun 13, 2018 at 3:26pm PDT

Kā vienu no lielākajiem izaicinājumiem mājokļa iekārtošanā, Anisa min: "Tā noteikti bija grīdas seguma un dzīvojamās telpas pielāgošana mūsu jaunajai ģimenei." Viņa norāda, ka bija nepieciešams paplašināt telpas, tik, cik iespējams, lai sapņu mājvieta kļūtu par ērtāku un gaišāku vietu visai ģimenei.

The not so little girl that occupies this space is turning 13 in exactly one week from today and I'm seriously trying my best not to freak out or turn in to a puddle of tears at any given moment! This is a tough one for me😭 RIGHT_BRACKETbolster @fleamarketfab LEFT_BRACKET

A post shared by A n i s s a (@housesevendesign) on Jun 18, 2018 at 1:20pm PDT

Ģimenes draugi ir sajūsmā par grandiozajām izmaiņām, kas veiktas mājā un interjera dizainā. Arī tie, kas stilīgo mājokli redzējuši tikai fotogrāfijās, ir šokā par veiktajām pārmaiņām.

Anisa atklāj, ka iepriekš virtuve bijusi tumša un drēgna vieta, kur ieturēt maltītes. Pārmaiņu rezultātā tā ir kļuvusi par plašu, gaišu un funkcionālu telpu.

Pāris citiem iesaka iepriekš sagatavoties, ja tiek plānots pārveidošanas process, jo lielākoties tas nesagādā prieku. It īpaši, ja tiek pārveidota sena ēka. Parasti procesa sākumā ir sajūsma un pārliecība, ka viss izdosies, kā cerēts. Tomēr nereti atklājas nepilnības vai lietas, kurās vēl būs jāinvestē laiks un līdzekļi. Taču, kad viss ir pabeigts, šķiet, ka sarežģītais process ir bijis tā vērts.

Diemžēl nav pieejami attāli ar ēkas iekārtojumu pirms lielajām pārmaiņām. Tomēr ķert iedvesmu aiz astes un pētīt katru mazāko sīkumu Anisas un Braiena mājoklī, vari šeit.

So I have to tell you all about this app I found this week called @framafoto It's fan-freakin-tastic! If you are a lazy photo framer (is that a thing?!) like I am, then this is FOR YOU! I'm also usually scrambling to get all my gifts on time and this might be my new go to Mothers Day gift for all the mama's in my life! Check out my stories for more #shelfie

A post shared by A n i s s a (@housesevendesign) on Apr 26, 2018 at 5:36pm PDT

Tags

Dizains Iedvesma Interjera idejas Krāsas interjerā Mājokļa iekārtošana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form