Remonts 500, māja – 2000 eiro. Stāsti par pārmaiņām, kas neizputināja saimniekus
Foto: "Laantre"

Pārmaiņas dzīvesvietas kontekstā bieži vien tiek saistītas ir milzīgiem tēriņiem un daudzām nullēm rēķina vai līguma apakšējā stūrī. Lai gan nevar noliegt, ka remonti, būvniecība un īpašumu iegāde patiesi prasa ievērojamas investīcijas, galvā "uzmesto" ciparu iespējams samazināt. Lūk, turpinājumā iepazīsties ar interesantiem stāstiem, kuru rezultātā ļaudis par mazām summām kļuvuši par vienu no īpašuma saimniekiem, kā arī iekārtojuši vai uzlabojuši esošo dzīvesvietu kopskatu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izlasot virsrakstu, varētu rasties jautājums – kāda diez ir māja, kuras iegāde un iekārtošana izmaksāja 2000 eiro? Šādu projektu izdevies realizēt ergoterapeitei Talvi Tooma, kas kaimiņvalstī Igaunijā iegādājās vecu koka saimniecības ēku kompleksu. Kamēr norisinājās saimniecības atjaunošana, viņa dzīvoja 18 kvadrātmetru pagaidu mājoklī, "kastē", kas maksāja 1200 eiro. Vairāk par šo projektu lasi šeit.

Runājot par konkrētu telpu remontiem, priekšplānā izvirzās aksesuāru un interjera elementu jautājums. Protams, cik liels remonts nepieciešams, būs atkarīgs no esošās situācijas – vai jāplēš nost tapetes un jāmaina grīdas segums, vai pietiks vien ar nelielu uzfrišināšanu. Šim priekam nav jāatvēl tūkstoši, jo pārdomātas akcentu izvietošana un dažu lietu nomaiņa vien var darīt brīnumu lietas.

Lasi un iedvesmojies!

Tags

Dzīvoklis Iedvesma Remonts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form