Audzētāja iesaka: sešas iespaidīgi garas ziemcietes, kas izdaiļos dārzu
Foto: Shutterstock

Garie augi dārzā ir iespaidīgs akcents, nemaz nerunājot par to, ka tie lieliski var nosegt kādu ne visai glītu dārza stūrīti. Portālam "Tavs Dārzs" zemnieku saimniecība "Bērziņi" iesaka iespaidīgus daudzgadīgos augus, kas pārsteigs ne tikai ar augstumu, bet arī krāšņu ziedēšanu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Pienācis rudens – laiks, kad uz dārzu krāsainās skatuves visā savā krāšņumā var izpausties gara auguma ziemcietes. Ja visiem zināmas dažādu šķirņu saulesactiņas, helēnijas, Jaunanglijas un Jaunbeļģijas ziemasteres, saulkrēsliņi, molīnijas, miskantes, tad šajā rakstā minētos augus daudzi nepazīst. Ļoti garā auguma ziemcietes noderēs ne tikai lielo augu dobēs, bet būs arī iespaidīgi soliteraugi, kuru viens eksemplārs 2–5 gados aizņems veselu kvadrātmetru! Kāds no minētajiem augiem var noderēt arī tad, ja gribas norobežoties no nevēlamiem kaimiņu skatiem. Pamēģiniet!" iedrošina zemnieku saimniecības "Bērziņi" dārzniece Iveta Bērziņa.

Turpinājumā lasi zemnieku saimniecības "Bērziņi" dārznieces ieteikumus par katru augu, kā arī aprakstu par tā audzēšanu!

Tags

Dārzs Ziemcietes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form