Peldošie ziedi – kādus augus izvēlēties dīķī un ap to
Foto: Shutterstock

Ir tik skaisti, ja mājas pagalmu rotā ne vien burvīgas dobes, bet arī kāda ūdens krātuve, piemēram, dīķis. Bet, ko stādīt tajā un ap to, lai dīķītis izskatītos vēl pievilcīgāks un augi nenīkuļotu? "Tavs Dārzs" piedāvā ideju no Džonsa Bruksa grāmatas "Veidosim krāšņumdārzu".

Pat vispieticīgākās ūdens lāmiņas skaistumu var vairot, iestādot ūdenī un ap to augus. Taču nemēģiniet pārvērst dabiski skaistu dīķi par mazu dārziņu. Tā panāksiet tikai samākslotu un ārišķīgu izskatu. Jo mazāks ir ūdens laukums, jo mazākam jābūt arī augu daudzumam un to dažādībai. Slaidos īrisus stādiet pie ūdens kā kontrastu ūdens horizontālajai līnijai vai kā līdzsvaru tekoša ūdens strūklai.

Source info

DELFI Tavs Dārzs


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tavs Dārzs iesaka