Kā kopt tualetes poda virsmu?
Foto: Shutterstock

Būsim atklāti, tualetes poda tīrīšana nav no patīkamākajiem darbiem, taču, jo biežāk tas tiks darīts, jo mazāk nepatīkams būs šis darbs. Skaidrs, ka šo virsmu kopšanā nepietiks ar ūdeni un birsti, jāizmanto arī citi tīrīšanas līdzekļi, tāpēc vari aizņemties šos padomus un ieteikumus, lai virsmas netiktu sabojātas un būtu vieglāk kopjamas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tiem, kam vannas istabas klozetpods veidots no sanitārā porcelāna, kopšana ir viena no vieglākajām, jo virsma ir ļoti pateicīga tīrīšanai.

Ja šīs virsmas tiks tīrītas bieži, tad tās arī neļaus tik ātri pieķerties traipiem un citiem nosēdumiem. Kā tīrīšanas līdzekļus var izmantot citronskābi, vīnskābi un arī galda etiķi. Šādu virsmu kopšanā svarīgi jebkuru līdzekli smidzināt nevis uz virsmas, bet samitrināt ar to lupatiņu un tad tīrīt.

Tualetes podu sēdriņķu tīrīšanai var izmantot ziepju šķīdumu vai kādu tīrīšanas līdzekli, taču tie noteikti nedrīkst būt abrazīvi un uz hlora bāzes. Pēc tīrīšanas virsma jānotīra ar mīkstu lupatiņu, lai tā paliktu sausa. Svarīgi, lai zem sēdriņķa nepaliktu urīna traipi, tāpēc arī zem tā vienmēr rūpīgi jāiztīra. Gadījumā, ja neizdodas notīrīt virsmu ar pirmo reizi, samitrini lupatiņu ar karstu ziepjūdeni, tad traipiem vajadzētu tikt vieglāk notīrāmiem. 

Virsmas tīrīšana jānoslēdz ar sausas lupatas izmantošanu, lai tiktu savākts liekais slapjums un ātri nerastos jauni traipi.

Pēc sēdriņķa tīrīšanas vēlams uz kādu laiku atstāt neaizvērtu vāku, lai virsmas varētu kārtīgi nožūt.

Atceries!

  • Noteikti neizmanto abrazīvus mazgāšanas līdzekļus un rīkus, jo tie var sabojāt virsmu. 
  • Tāpat izvairies no līdzekļiem, kas ir uz sārmu bāzes. Pēc tīrīšanas vienmēr noslauki virsmu ar sausu lupatiņu, lai nepaliktu nosēdumi.

Tags

Dienas padoms Spodrība Tualete Vannasistaba
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form