Viegli īstenojamas idejas, ko iesākt ar veciem galda piederumiem
Foto: Shutterstock

Ja arī tavos atradumos pēc pavasara tīrīšanas parādījušies dažādi seni galda piederumi, kas ir pārāk grezni, lai tos izmestu, taču ir skaidrs, ka ēsts ar tiem netiks, tad ir jāīsteno kāda no goodhousekeeping.com apkopotajām idejām. Labāk katrai lietai atrast kādu pielietojumu, nevis ļaut tām noputēt un atstāt neizmantotas, turklāt šīs idejas ir ļoti radošas un noderīgas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pakaramie

Totally Green Crafts

Oriģināls veids, kā izmantot sudraba karotītes, ir pārvērst tās par pakaramajiem drēbju vai citu lietu uzglabāšanai, piemēram, priekšautiem un dvieļiem. Šādā risinājumā karotes kausiņa daļa ir jāsaplacina, lai to būtu vieglāk piestiprināt pie sienas vai dēļa. Pēc tam izurbjot caurumus, šo karotes daļu var piestiprināt, taču karotes kājiņai jābūt novietotai uz leju. Pēc tam karotes garāko daļu uzloka, lai izveidojas āķis, kuru var izmantot kā pakaramo. Šo ideju var papildināt arī ar iegravētiem vārdiem, kur katram jāpakarina savs apģērbs. 

Rokturi

Thistlewood Farms

Vēl kāds neparasts veids, kā izmantot sudrablietas jeb šajā gadījumā karotītes, ir rokturu veidošana. Ar āmura palīdzību jāsaplacina karotes kausiņa daļa, lai to būtu vieglāk piestiprināt, taču to var papildināt ar nosaukumu iegravēšanu dažādiem produktiem, kas atrodas plauktos. Šāds risinājums izskatīsies ļoti radoši, turklāt tas labi kalpos kārtības uzturēšanai, zinot, kur kas tiek uzglabāts. Rokturi no karotēm noteikti nav biežāk sastopamākā ideja, tāpēc tā ir gana oriģināla, lai tiktu izmantota. 

Puķu podu statīviem

Hutch Studio

Lielākās ēdamkarotes var izmantot iekarināmo puķu podu āķu veidošanai. Piestiprinot karotes kausiņa daļu pie sienas vai citas vēlamās virsmas, un izlokot pārējo karoti, šis risinājums kalpos kā ļoti interesants papildinājums puķu izkarināšanai. Šādā gadījumā jāizvēlas ne tās smagākās puķes, jo plānākas karotes var neizturēt un locījums var atlocīties, tomēr izpildījums noteikti ir daudz pievilcīgāks par citiem redzētiem puķu statīviem.

Galda kartēm

The Sweet Ecscape

Dakšas ir ļoti pateicīgs piederums, ko izmantot galda kartīšu pasniegšanai. Izlokot to piemērotā leņķī, starp dakšas sariem var ērti ielikt galda karti. Šī ideja piestāv gan ar izpildījumu, gan izmantoto rīku, tāpēc to noteikti der atcerēties reizēs, kad galda kartes uz svētku galda gribas pasniegt kā oriģinālāk.

Šo pašu ielocīšanas tehniku var iegaumēt statīva izveidei, lai varētu tikt uzglabātas piezīmju lapiņas, vēstules, kartiņas vai recepšu piezīmes. Ielokot piederumu tā, ka garākā daļa kalpo kā atbalsts, būs viegli novietot un pēc tam pārredzēt uzrakstīto, turklāt šāds risinājums izskatās daudz pievilcīgāk par citiem plastmasas statīviem.

Rotaslietas

The Merry Thought

Radošākie amatnieki var izpausties ar smalkāku karotīšu izmantošanu rotaslietu veidošanā. Šādam nolūkam gan izdosies izmantot tikai daļu no piederuma, taču gala rezultāts nebūt neatgādina galda piederumus, turklāt sudrablietas arī labi kalpos.

Atslēgu saišķa aksesuārs

Nur-Noch

Ja vēlies savu atslēgas saišķi padarīt oriģinālāku ar kādu piekariņu, tad sudrablietas var būt viens no veiksmīgiem paņēmieniem. Arī šajā gadījumā izmanto vien piederuma garāko daļu, aptinot to ap saišķa gredzenu. Tas ne tikai izskatīsies skaisti, bet arī labi kalpos kā jebkura sudrablieta.

Garšaugu atpazīšanai

Mossy Mossy

Mazajā palodzes mazdārziņā, kur sparīgi aug sulīgie garšaugi, var izmantot sudrablietas kā nozīmītes tam, lai nepamulstu no zaļumu piedāvājuma. Saplacinot kausiņa daļu un iegravējot tajā nosaukumus, tiks radītas neparastas nozīmītes zaļumu ražas atpazīšanai.

Tags

Virtuves piederumi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form