'Somfy' musdienīgā motorizētā bezvadu aizkaru sistēma
Foto: Publicitātes foto

Mūsdienās aizkari ir ne tikai jūsu mājokļa interjera dizaina elements – to galvenais uzdevums ir regulēt dabiskā apgaismojuma līmeni dzīvesvietā. Pareizi sabalansējot telpā ienākošo saules gaismas plūsmu, varat radīt komfortablu vizuālo un termisko klimatu, kā arī samazināt apkures un gaisa kondicionēšanas izmaksas. Ar šiem un citiem uzdevumiem lieliski tiek galā automatizēti aizkari. Situācijā, kad mājokļa remonta un apdares darbi jau pabeigti, palīgā nāk modernās ar baterijas motoru darbināmās bezvadu aizkaru sistēmas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Automatizētu aizkaru priekšrocības


Modernās tehnoloģijas attīstās ik sekundi, kā rezultātā esam ieguvuši daudz dažādu paņēmienu mūsu ikdienas atvieglošanai, deleģējot rutīnas uzdevumus automātikai. Ja jūsu mājoklī ir automātizēti aizkari, tad jūsu rīcībā ir neatkarīga jeb autonoma aizkaru sistēma, kas lieliski nodrošinās no logiem ieplūstošās dabiskās gaismas līmeņa regulēšanu pat bez jūsu klātbūtnes mājās.

Ar baterijas motoru darbināmas aizkaru sistēmas ir ērts un uzticams augsto tehnoloģiju risinājums, kas jūsu uzturēšanos mājās padarīs maksimāli komfortablu. Der uzsvērt, ka motorizēt iespējams klasiskos dienas, nakts vai aptumšojošos aizkarus, kā arī romiešu un plisētās žalūzijas. Vienīgā atšķirība – paša motora novietojums un redzamība (ārpusē pie sliedes vai motora caurulē).

Tāpat kā citiem līdzīgiem bezvadu risinājumiem ar baterijas motoru darbināmiem motorizētajiem aizkariem ir dažādas priekšrocības:

 • Autonoma darbība


Automātiskajiem ar baterijas motoru darbināmām bezvadu aizkariem nav nepieciešama elektroinstalācija un elektrības vadi, kas ir milzīga priekšrocība, ja automatizācija nav sākotnēji plānota vai remontdarbi jau ir pabeigti.

 • Ilgs akumulatora darbības laiks


Atkarībā no aizkaru dizaina, izvēlētā auduma un motora veida baterijas motors ar vienu uzlādi var darboties no 6 līdz 12 mēnešiem.

 • Ātra akumulatora uzlāde


Pilns akumulatora uzlādes cikls ir no 2 līdz 6 stundām (atkarībā no motora veida).

 • Klusa darbība


Atveriet un aizveriet aizkarus vienmērīgi un klusi, netraucējot mierīgo gaisotni jūsu mājoklī.

 • Estētika


Motora stilīgais un minimālistiskais dizains viegli iederas jebkurā interjerā.

 • Ērtība


Daudz iespēju aizkaru darbināšanai un vadīšanai mājās, ceļā, kā arī prombūtnē.

 • Drošība


Automātiskajiem ar baterijas motoru darbināmajiem bezvadu aizkariem nav ne vadu, ne auklu. Jūs varat neraizēties par savu bērnu un mājdzīvnieku drošību.

Kas nepieciešams motorizētas aizkaru sistēmas ierīkošanai?


Lai motorizētu aizkarus, jums būs nepieciešams:

 • motors;
 • īpaši pielāgota aizkaru sliede;
 • vadības risinājums: vai nu sienas slēdzis, vai tālvadības pults, vai arī Gudrās mājas sistēma.


Automātizētās aizkaru sistēmas montāža un uzstādīšana nekādi neatšķiras no parasto aizkaru montāžas un uzstādīšanas procesa.

Kā vadīt automātizētu aizkaru sistēmu?


Atkarībā no jūsu vajadzībām ir pieejami dažādi vadības risinājumi:

 • Sienas slēdzis – izmanto motorizētu aizkaru stacionārai vadībai. Tā ir ļoti vienkārša vadības ierīce, uz kuras atrodamas tikai divas pogas (uz augšu un uz leju). Sienas slēdzis parasti atrodas blakus gultai, rakstāmgaldam vai durvīm. Vienmēr ir iespējams izvēlēties tādu sienas slēdža rāmi, kas vislabāk atbilst jūsu telpas interjera dizainam.
 • Tālvadības pults – izmanto vienas motorizētas sistēmas vai motorizētu ierīču grupas (piemēram, vairāku mājās esošu motorizēto aizkaru vai žalūziju) vadībai. Tālvadības pulti piedāvājam četrās dažādās krāsās, lai tā pieskaņotos jūsu interjeram.
 • Vadības lietotne – izmanto jūsu motorizētā aprīkojuma darbināšanai no jebkuras vietas pasaulē, kur vien ir pieejams interneta pieslēgums, izmantojot aplikāciju. Šim nolūkam būs jāiegādājas gudrā vadības ierīce "TaHoma Switch", kas nodrošinās mājokļa motorizētā aprīkojuma savienojamību un ļaus attālināti darbināt un vadīt līdz pat 300 ierīču, izmantojot lietotni tālrunī vai planšetdatorā un pat ar balss komandām! Jūs varat vadīt apgaismojumu, automātiskos aizkarus un žalūzijas, teritorijas vārtus, mūzikas ierīces un vēl daudz, daudz vairāk.

Tel. - 29122415
www.somfybaltics.com

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form