Ja dzīvokļa logi ir ielas pusē...
Foto: PantherMedia/Scanpix

Vieniem intensīva satiksme un mašīnu troksnis aiz loga darbojas kā īsta šūpuļdziesma, bet citi ar pilsētas kņadu sadzīvot nespēj.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Ielas pusē esošie logi visbiežāk saistīti ar vairākām neērtībām : troksnis, putekļi, izplūdes gāzes, benzīna smaka, naktī istabā iespīdošās transportlīdzekļu gaismas, kā arī pastāvīgi esošie putekļi uz logiem un dzīvoklī.

"Delfi" piedāvā dažus padomus, kas palīdzēs nedaudz mazināt ielas negatīvo ietekmi uz sadzīvi.
Izplānojiet mājokļa zonējumu tā, lai istabā, kuras logi iziet uz ielu, nebūtu pastāvīgā darba vieta vai guļamzona.

No ielu trokšņiem glābs kvalitatīvi stikla pakešu logi. Ja tie ir pareizi montēti, ārpusē esošo kņadu manīsiet tikai vēdināšanas laikā.

Lai retāk būtu jāvēdina istaba un rocība atļauj, iegādājieties gaisa kondicionētāju ar attīrīšanas funkciju. Šis ir ideālais risinājums pirmā stāva dzīvokļiem, pretējā gadījumā mājās regulāri būs jāelpo auto izplūdes gāzes un asfalta izgarojumi.

Kā skaņas, putekļu un kaitīgo izgarojumu filtrs darbojas arī biezi un blīvi aizkari.

Gaisu attīrīt palīdz arī vairāki telpaugi. Lieliski dabiskie gaisa attīrītāji ir monsteras, gerberas, krizantēmas un hlorofīti.

Pēc iespējas biežāk dzīvoklī veiciet mitro uzkopšanu, īpašu uzmanību veltot logiem un palodzēm.

Tags

Aizkari Gaisa kondicionieris Pvc logi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form