Iegūt šinšillas uzticēšanos nav viegls uzdevums. Būs nepieciešams pāris nedēļu, lai palīdzētu tramīgajam grauzējam iejusties jaunajā mājvietā. Jāsāk ar gardumu došanu. Šinšilla visvairāk priecāsies par rozīnēm un mandelēm. Paņemiet vienu ar pirkstiem un ievietojiet savu roku šinšillas būrī. Palieciet mierīgs un ļaujiet jaunajam mājdzīvniekam jūs izpētīt.

Atkātojiet to nedēļu, jo šinšillai vajadzīgs laiks, alai saprastu, ko no jums var gaidīt. Pirms dot šinšillai tās iecienīto našķi, pasauciet to, lai grauzējs ielāgotu savu vārdu. Tādējādi savs vārds šinšillai asociēsies ar kaut ko ļoti patīkamu – ēdiena baudīšanu. Drīz vien mīlulis nāks pie jums ikreiz, kad to pasauksiet.

Izmantojiet ēdienu kā apbalvojumu ikreiz, kad šinšilla izkustās ārpus sava būra. Spēlējieties ar pūkaino draugu un drīz vien tas ļaus sevi paņemt rokās un nēsāt. Tā ir ļoti svarīga attiecību ar šinšillu sastāvdaļa.

Nekad nekliedziet uz šinšillu. Jūs varat paaugstināt balsi, ja amizantais pūkainis sāk grauzt mēbeles, taču nekad neesiet rupjš pret to. Šinšillas ir sabiedriski dzīvnieki, ka m nepieciešama mijiedarbība, tādēļ neignorējiet to – mīlulis to nespēs aizmirst.

Avots: "chinchillafactssite.com"

Source

MansDraugs.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form