Piecas suņu šķirnes, kas ļoti mīl cilvēkus
Foto: Labradoras retrīvers. PantherMedia/Scapnix

Protams, ikvienas šķirnes sunim vairāk vai mazāk ir nepieciešama saimnieka uzmanība un rūpes. Tomēr ir ķepaiņi, kuri pēc dabas vairāk ir vientuļnieki – pārmērīga uzmanība un jo īpaši būšana lielā cilvēku kompānijā liek tiem justies nekomfortabli un nogurdina. Bet šoreiz stāsts būs par suņiem, kuri burtiski dievina atrašanos cilvēka sabiedrībā, uztverot viņu kā savu draugu, tas nekas, ka uz divām, nevis četrām kājām. Jo vairāk laika šie suņi pavada ar saviem saimniekiem, jo laimīgāki jūtas. Piecas šādas šķirnes apkopojis portāls "Pets4homes.co.uk".

Jāpiebilst gan, ka ar suņiem, kuri ļoti mīl cilvēku sabiedrību, parasti ir arī vairāk jānodarbojas. Dažām no rakstā uzskaitītajām šķirnēm ik dienu ir nepieciešamas gan gan fiziskas, gan mentālas aktivitātes, citādi suns jūtas nelaimīgs.

Visi šie suņi ir burvīgi mājas mīluļi, taču, pirms kādu no tiem iegādāties, rūpīgi jāpārdomā, vai tas iekļaujas jūsu dzīvesstilā. Ja dienā strādājat, bet vakarā labprāt izvēlaties mierīgi pazvilnēt pie televizora, piemēram, borderkollijs noteikti nebūs labākā izvēle, jo šis suns ir ļoti aktīvs.

Source

MansDraugs.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form