'Acīs lasāmas visas pasaules skumjas.' Mājas meklē trīs draiskulīgas suņu dāmas
Foto: Privātais arhīvs

Trīs simpātiskas, mīlīgas un saimnieku gaidošas suņu meitenes mīt dzīvnieku patversmē "Labās mājas". Katrai mīlulei ir savs dzīvesstāsts un raksturiņš, ar ko topošajam saimniekam jārēķinās, kā arī var būt īpašas vajadzības dzīvē jaunajās mājās, taču visas kā viena ir pelnījušas mīlošu cilvēku sev līdzās. Ja vari sniegt mājas gadu vecajai Džūnai, uzticīgajai Danai, plušķainītei Fantai vai vēlies suņu dāmas izvest draudzīgā pastaigā, sazinies ar patversmi un uzzini, kā vari viņām palīdzēt. Sunītes gaida ar nepacietību!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Džūna

'Acīs lasāmas visas pasaules skumjas.' Mājas meklē trīs draiskulīgas suņu dāmas
Foto: Privātais arhīvs

Vidēja auguma klusa, bikla, maigas dabas sunīte, kura februārī kļūs gadu veca. Kucēna vecumā izpalikusi socializācija un visas iemaņas tagad tiek apgūtas patversmē. Piemērota pacietīgiem, suņus cienošiem un dievinošiem saimniekiem. Obligāti būs turpināma socializācija un apmācība.

Dana

Vai visas pasaules skumjas lasāmas nepilnu gadu vecās Danas acīs… Klusa, bikla, savulaik, kucēna vecumā, nesocializēta rējējiņa, kura lēnītēm atplauks paļāvībā un uzticībā cilvēkam un apkārtējai pasaulei. Piemērota ļoti pacietīgiem ļaudīm dzīvei klusā, harmoniskā vidē, vislabāk privātmājā.

Fanta

Vidējā auguma pelēkā plušķainīte Fanta ir gadu veca špidrilka. Aktīva, ziņkārīga, aušīga, vērīga, mīļa. Piemērota aktīviem saimniekiem, kuri suni arī paskolos. Droši adoptējama arī ģimenē ar bērniem, vairāk piemērota dzīvei privātmājā ar iespēju nakšņot mājā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form