Tipinās saimniekam līdzi – mājas meklē lauku duksis Bilbo un mīlīgā kaķenīte Blū

Tipinās saimniekam līdzi – mājas meklē lauku duksis Bilbo un mīlīgā kaķenīte Blū
Foto: Privātais arhīvs

Bieži vien dzīvnieku patversmēs mīluļi tiek nogādāti pēc tam, kad tie atrasti uz ielas, klaiņojam savā nodabā. Pēc centieniem atrast to saimniekus četrkājaiņiem tiek meklētas mājas. Tā noticis arī ar suni Bilbo un kaķeni Blū, kas mīt dzīvnieku patversmē "Labās mājas". Ja vēlies par kādu no tiem uzzināt ko vairāk, sazinies ar patversmi, bet turpinājumā var uzzināt, ko par abiem novērojuši patversmes darbinieki.

Janvāra sākumā no Siguldas novada Stīveriem pašvaldības policisti patversmē nogādāja neliela auguma suņupuiku Bilbo. Centieni sameklēt, kam suņuks pazaudējies, nav vainagojušies panākumiem, tāpēc Bilbo tiek meklētas jaunas mājas. Bilbo ir labdabīgs, kluss un ļoti draudzīgs "lauku duksis". Tipinās savam saimniekam visur līdzi. Vecumā ap četriem gadiem.

Pusgadu vecā trīskrāsu tīğerīte Blū atrasta sabijusies uz ielas, zilu siksniņu ap kaklu. Centieni sameklēt, kam mince pazaudējusies, nav vainagojušies panākumiem, un nu Blū tiek meklētas jaunas mājas. Dikti rotaļīga, komunikabla un glāstus pieprasoša kaķenīte, kas piemērota dzīvei harmoniskā vidē bez pavisam mazu bērnu klātbūtnes. Jūtams, ka mazdrusciņ izpalikusi socializācija, un, lai gan ļoti mīlīga, Blū ir viegli satraucama.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka