Janvārī atrastajam Pirātam izoperēta actiņa, mīlulim meklē mājas

Janvārī atrastajam Pirātam izoperēta actiņa, mīlulim meklē mājas
Foto: Privātais arhīvs

Biedrības "Cat Care Community" aktīvisti janvārī noķēruši četrus kaķēnus, no kuriem vien īpašais Pirāts palicis bez jauna saimnieka, "MansDraugs" pastāstīja biedrības pārstāve Anastasija Jahova.

Sākotnēji noķerti trīs kaķēni: divas māsas un brālis. Taču vēl pēc laika biedrības aktīvisti noķēra ceturto kaķēnu. Abām māsiņām veselība strauji uzlabojusies, taču runcis Pirāts veterinārajā klīnikā pavadīja 10 dienas. Anastasija atklāja, ka kaķītim izoperēta actiņa, kā arī mīlulim nozīmētas šprices ar vitamīniem un antibiotikām. Par laimi, Pirāts visas procedūras pārcietis labi.

Lai arī pārējie kaķēni, kuru veselībai palīdzēts, jau atraduši jaunas mājas, Pirāts savu kārtu vēl tikai gaida. Par Pirātu plašāk varēs pastāstīt biedrības pārstāvji, ar kuriem var sazināties šeit.

Janvārī atrastajam Pirātam izoperēta actiņa, mīlulim meklē mājas
Foto: Privātais arhīvs

Anastasija informēja, ka kopumā četru kaķēnu ārstēšana izmaksāja aptuveni 240 eiro, ko veido rēķini veterinārajā klīnikā. Tāpat izdevumus veido arī degviela, lai pārvadātu kaķus, un pagaidu māju nodrošināšana, tostarp smiltiņas, barība, vitamīni.

Ja vēlies atbalstīt biedrību, zemāk atradīsi ziedojumu kontu.

"Cat Care Community" biedrība
Reģ.Nr. 40008240732.
Ziedojuma konts: LV51HABA0551040459254
Mērķis: Ķengaraga kaķēnus ārstēšana
Paypal: catcare.community@gmail.com

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka