Vīruss atkāpies un parādās spēks – kā klājas kaķēniem, kuriem palīdzēja ziedotāji

Vīruss atkāpies un parādās spēks – kā klājas kaķēniem, kuriem palīdzēja ziedotāji
Foto: Privātais arhīvs

Slimie kaķēni, par kuriem janvāra beigās biedrības "Cat Care Community" aktīvisti uzņēmās rūpes, veiksmīgi atgūst spēkus, pateicoties ziedotāju labvēlībai un atsaucībai, "MansDraugs" pavēstīja biedrības pārstāve Anastasija Jahova.

"Ar prieku paziņojam, ka kaķiem palika jau labāk! Liels paldies jums par atbalstu un palīdzību kaķēnu ārstēšanā, kā arī paziņojam, ka ar jūsu palīdzību sanāca arī nopirkt barību mazulīšiem!" teic Anastasija.

Kaķēni gan joprojām cīnās par savu dzīvību. Rudajam kaķēnam ir problēmas ar actiņu, viņam nepieciešamas antibiotikas un vitamīni. Arī pārējie dzīvnieciņi vēl atkopjas, bet ar katru dienu jūtas arvien labāk.

Jau vēstījām, ka kaķēni paņemti no kādas 90 gadus vecas sievietes, kas dzīvo Rīgas centrā. Sākotnēji redzeslokā bijuši pieauguši dzīvnieki, kurus plānots sterilizēt, taču viena no kaķenītēm nesen dzemdējusi mazuļus. "Piebraucot apraudzīt šo vietu, konstatējām situāciju ar kaķēniem. Mazuļiem ir vīruss un pazemināts svars," neilgi pēc notikuma atklāja Anastasija.

Ja vēlies palīdzēt kaķēniem vai atbalstīt biedrības darbību, zemāk atradīsi ziedojumu kontu.

"Cat Care Community" biedrība
Reģ.Nr. 40008240732
Ziedojuma konts: LV51HABA0551040459254
Mērķis: kaķēniem
Paypal: catcare.community@gmail.com

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka