Dzīvnieku biedrība lūdz palīdzību atrasto un izglābto kaķu uzturēšanai

Dzīvnieku biedrība lūdz palīdzību atrasto un izglābto kaķu uzturēšanai
Foto: Privātais arhīvs

Biedrības "Cat Care Community" paspārnē ik dienu nonāk kaķi, kam nepieciešama palīdzība. Regulāri veterinārārsta apmeklējumi, barība, arī pagaidu māju nodrošināšana prasa ieguldījumu, tāpēc biedrības pārstāvji lūdz līdzcilvēku palīdzību peļu junkuriņu aprūpē.

"Ik dienu uz ielas tiek atrasti vairāki kaķbērni, kam ir nepieciešama palīdzība, un mūsu aprūpē katru dienu nonāk gan lieli, gan mazi kaķi. Bet katra kaķbērna glābšanai ir nepieciešami vidēji 30 eiro," teic biedrībā.

"Lai mēs spētu palīdzēt visiem kaķbērniem, mums ir nepieciešams arī tavs atbalsts. Mēs ar nelaimē nonākušajām kaķdvēselītēm priecāsimies par katru ziedojumu!"

Tāpat atrastajiem kaķiem regulāri nepieciešamas arī pagaidu mājas, kas var ilgt no nedēļas līdz pat diviem mēnešiem, ilgums atkarīgs no kaķa stāvokļa. Plašāk par to, kas ir pagaidu mājas, var lasīt šeit.

Ja vēlies ko vairāk noskaidrot par pagaidu māju sniegšanu vai finansiālo līdzekļu izlietošanu, sazinies ar biedrības pārstāvi Zandu Indriksoni (29386986).

Zemāk atradīsi ziedojumu kontu:

Cat Care Community" biedrība
Reģ.Nr. 40008240732.
Ziedojuma konts: LV51HABA0551040459254
Mērķis: ziedojums kaķiem
Paypal: catcare.community@gmail.com

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka