Meklē mājas kaķim, kas dzīvo uz ielas un ir draudzīgs pret cilvēkiem
Foto: Privātais arhīvs

Biedrības "Cat Care Community" pārstāvji Cēsu pusē ievērojuši draudzīgu kaķi, kam nu tiek meklētas mājas.

Biedrības aktīviste Jekaterina teic, ka kaķis ir trīs gadus vecs. "Nebeidzami mīlīgs kaķis, kurš, nepārprotami, ir mājas iemītnieks. Pa naktīm viņš guļ, kur pagadās, – vai nu bēniņos, vai nu kaut kur, kur ir siens, kur ir siltāk. Dzīvoju netālu, pieskatu un rūpējos par viņu. Katru reizi, kad viņš mani ierauga, skrien pretī, glaužas klāt un ņaud. Acīmredzami alkst pēc mīlestības. Es viņu labprāt paņemtu pie sevis, bet mani septiņi kaķi viņu nepieņem, tāpēc viņš ir spiests bēgt prom atpakaļ uz savu pagrīdi.

Viņš ir tik pūkains un pilnīgi melns kaķis! Cik vien varu, piedalos viņa likteņa uzlabošanā. Protams, viņš ir pieradis dzīvot laukos, bet viņa raksturs un dvēselīte vēlas būt siltā, mīkstā vietā kopā ar mīlošu saimnieku! Es domāju, ka viņš ir gatavs ziedot savu brīvo dzīvi, lai tikai būtu kopā ar savu saimnieku, lai izbaudītu un sajustu cilvēka siltumu un mīļumu. Saprotu, ka tādu kaķu ir daudz, bet dodiet viņam iespēju, ja vien varat, lai iepriecinātu šo mazo dvēselīti."

Ja vēlies kaķim palīdzēt, sazinies ar Jekaterinu (28843407).

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form