27 kaķēniem nepieciešams tavs atbalsts; biedrība lūdz finansiālu palīdzību
Foto: Privātais ahīvs

"Mazulīšiem steidzami nepieciešama palīdzība," "Mans Draugs" pavēstīja "Cat Care Community" pārstāve Anastasija Jahova. Šobrīd viņu apgādībā ir divdesmit septiņi kaķēni, kuriem ik dienas ir ne nepieciešama cilvēku mīlestība, rūpes un medicīniskā palīdzība.

Pirms kāda laika "Cat Care community" apgādībā nonāca 14 kaķēni. Tikai astoņi no viņiem šobrīd atrodas savās jaunajās mājās, viens turpina ārstēšanu klīnikā, bet pārējie pieci ir aizbraukuši uz pagaidu mājām. Biedrības pārstāvjiem bija steidzami jāatbrīvo telpas, lai tajās pieņemtu sešus jaunus kaķēnus.

Šobrīd "Cat Care community" apgādībā ir 27 kaķēni, kuri ar nepacietību gaida savus jaunos saimniekus. Biedrības darbinieki rūpējas ne tikai par kaķu mazuļiem, bet arī viņu mammām. Tās pārstāve Anastasija stāsta, ka kaķenēm ir jānodrošina ne tikai sterilizēšana, bet arī sapuvušo zobu izraušana. Papildus tam vienai kaķu mātei ir nepieciešami medikamenti imunitātes uzlabošanai un antibiotikas, lai noņemtu iekaisumu.

Kaut parasti dzīvnieki tiek sterilizēti bezmaksas programmā, ir arī gadījumi, kad sterilizēšana notiek pa maksu.

Ar "Mans Draugs" lasītāju palīdzību vairāku mēnešu garumā mājas ir izdevies atrast jau vairākiem nelaimē nonākušiem kaķēniem, taču diemžēl pēc saimnieka mīlestības alkstošo kaķu skaits ik dienas palielinās. "Katru dienu mēs saņemam lūgumus palīdzēt vēl citiem kaķēniem, kuriem ir vajadzīga sterilizācija un cita veida medicīniskā palīdzība," atklāj Anastasija.

Kaķēniem ir nepieciešams Tavs atbalsts, lai varētu izārstēties un kļūt par veseliem kaķbērniem.

Ar ziedojumiem būs iespējams apmaksāt kaķēnu uzturēšanu un ārstniecību klīnikā. "Mēs būsim pateicīgi par katru atbalstu!" uzsver "Cat Care Community" pārstāve.

Ja vēlies palīdzēt biedrībai "Cat Care Community" parūpēties par mazajiem kaķēniem un viņu mammām, zemāk ir norādīts konta numurs.

"Cat Care Community" biedrība
Reģ.Nr. 40008240732.
Ziedojuma konts: LV51HABA0551040459254
Mērķis: kaķēniem
Paypal: catcare.community@gmail.com

Source

MansDraugs.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form