Mersītis, Kūpers un Grizlijs. Trīs lādzīgi suņu puikas meklē mājas
Foto: "Labās Mājas" foto arhīvs

Katram suni, gluži tāpat kā cilvēkam, ir savs stāsts. Kādam ir palaimējies un viņš jau no pirmajiem dzīves mēnešiem izbauda dzīvi sava mīlošā saimnieka drošajā paspārnē. Taču citiem iet kā pa kalniem, un kāda iemesla dēļ viņi kļuvuši nevajadzīgi un nonākuši patversmē. Tā noticis arī ar Mersīti, Kūperu un Grizliju – draudzīgiem suņu puikām, kas pacietīgi gaida savus īstos saimniekus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā zināms, patversmēs visā Latvija savu cilvēku gaida simtiem dzīvnieku. Mersītis, Kūpers un Grizlijs ir trīs no viņiem, kas ik dienas ar cerību pilnām acīm skatās uz katru patversmē ieradušos cilvēku.

Ja pēc ilgiem pārdomu brīžiem un sarunām ar ģimeni esi nolēmis par labu četrkājainā drauga adopcijai, izlasi šo trīs suņu puiku stāstu un to, kā katru no viņiem raksturo patversmes "Labās Mājas" pārstāve Benita Mironova. Iespējams, tieši žiperīgais Mersītis, sirsnīgais Kūpers vai draudzīgais Grizlijs kļūs par tavu labāko draugu.

Mersītis


Mazā auguma, žiperīgā un nenoliedzami izskatīgā suņuka Mersīša dzīve rit kā pa kalniem, stāsta "Labās mājas" pārstāve. Lai gan pēc nokļūšanas patversmē nu jau 3,5 gadus vecais suņu puika ātri vien devās uz mājām, viņa jaunajiem īpašniekiem mainījās dzīves apstākļi, un pēc pārvākšanās uz Mersītim nepiemērotu mājokli suns atkal atgriezās patversmē.

Patversmes darbinieki četrkājaino draugu raksturo kā draudzīgu, rotaļīgu suni, kurš labi saprotas arī ar citiem astaiņiem. Mersītis vislabprātāk izvēlētos dzīvi mājās, kur vienmēr valda rosība.

Kūpers


Kūpers ir apmēram septiņus mēnešus jauns, sirsnīgs suņu puika, kuram netrūkst enerģijas ne garām pastaigām, ne rotaļām ar saviem sugas brāļiem. Šis lielo ausu īpašnieks vislabāk sadzīvo tieši ar suņu meitenītēm, atklāj patversmes pārstāve.

Kūpers ir mīļš, draudzīgs un uz cilvēku tendēts suns, kurš priecēs savu saimnieku ne tikai ar vēlmi spēlēties, bet arī ar entuziasmu apgūt dažādas suņu skoliņas gudrības. Dienās izaugs par vidēja auguma sunīti.

Grizlijs


Lai arī sava lielā augumā dēļ šis brašais, aptuveni četrus gadus vecais suņu puika ir ticis pie vārda Grizlijs, viņš ir ļoti draudzīgs, un sunī no agresijas nav ne vēsts. Jaukajam astainim ļoti patīk, ka viņu paglauda, stāsta Mironova.

Grizlijs patversmē nokļuva pēc tam, kad tika atrasts vienatnē klīstam pa ielām. Suns bija čipēts un reģistrēts, bet, kā vēlāk noskaidrojās, lādzīgais Grizlijs vairākus gadus pavadījis kāda uzņēmuma teritorijā piesiets pie ķēdes. Kad uzņēmums tika likvidēts, suns savam īpašniekam kļuva lieks.

Ja vēlies satikt kādu no šiem brašajiem dukšiem un iepazīt viņus tuvāk, zvani uz tālruni 26617636 (no pulksten 11 līdz 17 katru dienu, izņemot pirmdienas), lai sarunātu laiku, kad varēsi braukt ciemos.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Dzīvnieku patversme Suns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form