Populārākie jautājumi un atbildes vetārstam par dzīvnieka veselību
Foto: Shutterstock

Ja tikko esi kļuvis par suņa vai kaķa saimnieku, tev noteikti ir daudz jautājumu par dzīvnieciņa pareizu aprūpi un audzināšanu. Šoreiz apkopojām informāciju, kas jāzina katram atbildīgam suņa un kaķa saimniekam, rūpējoties par sava mīluļa veselību.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uz populārākajiem suņu un kaķu saimnieku jautājumiem atbild Purina Saimnieku skola sadarbībā ar Aigaru Briņķi, "Dzīvnieku veselības centra" direktoru un galveno vetārstu.

Par Purina Saimnieku skolu

Purina Saimnieku skola ir sociāla iniciatīva, kuras mērķis ir izglītot mājdzīvnieku saimniekus par dzīvnieku labturību, kā arī veidot to turēšanas kultūru Latvijā. Saimnieku skola ar Purina atbalstu atklāta 2015. gada aprīlī. Saimnieku skolas iniciatīvas pamatā ir ideja, ka pārdomāta un godprātīga attieksme pret dzīvnieku rada abpusēji emocionāli bagātāku dzīvi. Purina Saimnieku skola iestājas par ideju, ka atbildīga attieksme un pilnīgas zināšanas par mājdzīvnieku uzturēšanu veicina sabiedrības labklājību kopumā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form