Seriālā "Zelta Zivtiņa" viena no lomām atvēlēta Lielbritānijas karalienes Elizabetes tik iecienītajam Velsas korgija-pembroka šķirnes sunim. Publicitātes foto.

Jaunākajā Zelta Zivtiņas sērijā, kas veltīta ZZ Mobilajam internetam, viena no lomām atvēlēta Lielbritānijas karalienes Elizabetes tik iecienītajam Velsas korgija-pembroka šķirnes sunim. Sērijā iespējams vērot, kā suņuks kopā ar Zelta Zivtiņas Janas vecmāmiņu Velgu piemājas dārzā lasa omītei adresētos elektroniskā pasta sūtījumus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

It kā loma vienkārša, tomēr - cik gan sarežģīti ir sērijas uzņemšanas procesā noturēt kustīgā suņuka uzmanību, lai uzņemtu vajadzīgo kadru. "Filmējoties man rokās bija spilgti rozā gumijas cimdi, savukārt aiz tiem biju salikusi gardus cīsiņus, ar kuriem ik pa laikam ļāvu panašķoties arī sava četrkājainajam draugam," Zelta Zivtiņas sērijas uzņemšanu atceras Astra Baumane, kura arī Zelta Zivtiņas Janas vecmāmiņa.

Zelta Zivtiņas jaunākās sērijas četrkājainās suņu zvaigznes īstais vārds ir ļoti karalisks - Fairies Gift Queen Elizabeth (Fejas dāvana Karalienei Elizabetei), taču radi, draugi un paziņas viņu mīļi sauc par Pegiju.


Skaista leģenda vēsta, ka Velsas korgiji-pembroki nebūt nav suņi, bet gan noburti rūķi. Viss sācies sensenos laikos, kad elfi, fejas un rūķi dzīvojuši draudzīgi. Rūķi to vien darījuši kā blēņojušies un draiskojušies, līdz fejas saniknojušās un pārvērtušas viņus par suņiem ar milzīgām ausīm un īsām kājām. Nu fejas varēja izklaidēties, jājot uz tiem kā maziem zirdziņiem. Brīdī, kad cilvēki sāka apgūt neskartās pasaku zemes, fejas pazudušas, tā arī nepaspējušas noņemt rūķiem uzlikto burvestību. Tā tie arī palikuši par suņiem - korgijiem-pembrokiem, kas ar savu temperamentu vēl šobaltdien priecē cilvēkus.

Kā stāsta Zelta Zivtiņas četrkājainās aktrises Pegijas saimniece Aiva Sarma, korgija-pembroka šķirnes suņi ir ļoti draudzīgi, draiski un aktīvi. Tie labprāt gozējas uzmanības un slavas saulītē. "Pegija Zelta Zivtiņas seriālā filmējās ar lielu prieku un patiku. Tā vien šķita, ka suņu meitene izbauda ik mirkli, kad uz viņu pavērsta kamera un prožektoru gaismas," seriāla filmēšanu atceras Pegijas saimniece.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form