Klaiņojoša rukša dēļ ASV apturēta rīta lūgšana baznīcā
Foto: Shutterstock

Kāda cūciņa sagādājusi neparastus brīžus iedzīvotājiem ASV, kur tos rīta agrumā pārsteigusi pilsētas ielās. Portāls Sfgate.com ziņo, ka cūciņas dēļ pat iztraucēta rīta lūgšana vietējā baznīcā, un visi devušies ielās, lai mēģinātu noķert mazo dzīvnieku.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Cūciņa, kura nosaukta par Dženisu, rīta agrumā klaiņojusi pa Sanfrancisko ielām ASV. Apkārtējie cilvēki to pamanījuši un steiguši dzīvnieku noķert, taču tas nav tik veikli izdevies.

Kamēr dzīvnieks skraidījis pa pilsētas ielām, tikmēr franciskāņu mūks vietējā baznīcā vadījis rīta lūgšanu. To iztraucējis Svētā Franciska draudzes diakons, kurš ziņojis par rukša darbībām uz ielas.

46 gadus vecais mūks, brālis Damians, izgājis uz ielas, kur Dženisu jau mēģinājuši noķert vairāki cilvēki. Viņš atceras, ka starp cūciņas ķērājiem bijis arī kāds vīrietis uzvalkā, kas turklāt runājis pa telefonu un teicis: "Es nedaudz kavēšos. Es ķeru cūku."

Vietējais policists bloķējis satiksmi ielā, un pavisam drīz kāds būvstrādnieks cūciņu noķēris.

Mazais dzīvnieks nodots vietējai dzīvnieku patversmei, kur piecu dienu laikā varēs pieteikties Dženisas saimnieks. Ja tas nenotiks, cūciņa tiks nogādāta viņai piemērotākā dzīvnieku centrā.

Meet Janice! Found wandering the streets of the Mission this morning, the piglet is now safely in the care of SF Animal...Posted by KRON 4 Grant Lodes on otrdiena, 2016. gada 8. marts

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form