Ne tāds kā visi citi. Trīs skaisti kaķi ar izskata 'odziņām'
Foto: Shutterstock

Domājot par kaķi, viens noteikti iedomāsies ierasto mīluļa veidolu, kādu, ticams, zīmēja arī vizuālās mākslas stundās skolā, savukārt cits apzināsies, ka katrai kaķu šķirnei ir kāda īpašā pazīme, kas to atšķir no otras. Vienam kājiņas īsākas, citam aste izskatās kā nogriezta, bet vēl kāda kaķīša austiņas šķiet mērķtiecīgi atlocītas. Tik tiešām, ir arī tādas kaķu šķirnes, kuru izskatā var novērot iepriekš minētās pazīmes!

Mančkins, japāņu bobteils, Amerikas sprogausu kaķis – lūk, par kādiem kaķiem vari lasīt turpinājumā! Ja kādu no šiem mīluļiem sastapsi dzīvē, noteikti uzreiz varēsi teju vai nekļūdīgi uzminēt, kādas šķirnes pārstāvis tas ir, jo katram no peļu junkuriem ir kāda īpašā pazīme jeb "odziņa", kas novērojama viņu izskatā.

Taču, ja vēlies uzzināt, kuri kaķi labprāt "runājas", vari iepazīt kādu no šeit minētajām šķirnēm, bet par klusākajiem mīluļiem var lasīt šeit. Par vēl citiem īpašiem kaķiem, kuru ķermeni neklāj bieza spalva un kuri izskatās gandrīz kaili, vari lasīt šeit. Starp tiem atradīsi ne tikai populāro sfinksu, bet vēl citu šķirņu četrkājainos draugus.

Savukārt šeit vari pētīt, kā populāri un mazāk zināmi peļu junkuri izskatās bērnībā jeb kaķēna vecumā. Plašāk par to, kuri no viņiem un citiem kaķiem pasaulē izaugs daudz lielāki par viņu sugasbrāļiem, lasi šeit.

Comment Form