Veiksmes stāsti: kā 'bezpajumtnieks' Pirāts un citi mīluļi sastapa savus saimniekus
Foto: Privātais arhīvs

Katra mīluļa stāsts ir īpašs, un arī katram saimniekam ir pamatojums, kāpēc viņš nolēmis rūpēties par četrkājaino draugu. Kamēr daļa saimnieku izvēlas un iegādājas šķirnes mājdzīvniekus, citi labprātāk palīdz dzīves "pabērniem" un adoptē kādu kaķi vai suni, kam iepriekš dzīvē nav veicies. Turpinājumā vari iepazīt sešus sirsnīgus stāstus par mīluļu satikšanos ar jaunajiem saimniekiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Nav vienas actiņas, bet ir jaunas mājas. Kā īpašais Pirāts nonāca pie Ievas

Veiksmes stāsti: kā 'bezpajumtnieks' Pirāts un citi mīluļi sastapa savus saimniekus
Foto: Privātais arhīvs

Ievai Švampei Pirāts nav pirmais kaķis, viņa pat domāja, ka ar vienu kaķi mājoklī pietiek. Taču, internetā redzot sludinājumu par īpašo mīluli, viņa saprata, ka šim draugam jādod iespēja dzīvot, un adoptēja Pirātu par spīti tam, ka mīlulim izoperēta viena actiņa.

Jau pirms pieciem gadiem Ieva paņēma kaķīti, kas izglābts no ielas un dzīvojis pagaidu mājās, gaidot savu jauno saimnieku. Un nu pienāca Pirāta kārta. Ieva stāsta: "Pirātu pamanīju "Cat Care Community" feisbuka lapā, kurai sekoju. Lai arī dzīvnieciņu man ir ļoti žēl, katru reizi, redzot šādus ierakstus, esmu domājusi labas domas, lai katrs mīlulis atrastu savu draugu cilvēka veidolā. Taču šoreiz bija savādāk - kā Pirātu ieraudzīju, tā sapratu, ka šis mazais kamoliņš man ir jāglābj un jādod viņam mīlošas mājas." Jaunā saimniece teic, ka nespēj izskaidrot, kāpēc tieši Pirāts viņai iepaticies. "Vienkārši momentā iekrita sirdī un viss," smaida Ieva. Tā kā viņa jau rūpējās par vienu kaķi, Ievai šķita, ka pilsētas dzīvoklī ar vienu kaķi pietiek. "Bet, ieraugot Pirātu, momentā sapratu, ka jādod viņam mīlošas mājas," tā Ieva.

Pirātiņam, kā viņu mīļi sauc jaunā saimniece, Ieva aizbrauca pakaļ pie Jekaterinas, kas tobrīd vadījusi deju nodarbību. Jekaterina deva kaķim pagaidu mājas, paskaidro Ieva. Viņu pārņēma saviļņojošas sajūtas, sastopoties ar savu jauno mājdzīvnieku: "Kad paņēmu viņu rokās, acīs saskrēja laimes asaras."

Lasīt vairāk

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form