Video: Ziņkārīgi pingvīni Antarktīdā cenšas noknābāt kameras
Foto: Kadrs no video

Ne visiem patīk filmēties un būt starmešu gaismā, un pingvīni nebūt nav izņēmums. Vairāki šīs sugas putni Antarktīdā centušies ar knābi satvert tur novietotās filmēšanas kameras.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Filmu mākslinieks Entonijs Povels devies iemūžināt kadrus Antarktīdā, taču viņa iecerētajos uzņēmumos nolēmuši piedalīties arī kontinenta "pamatiedzīvotāji" pingvīni. Amizantie putni, kas pamanījuši savā ceļā Povela novietotās "GoPro" kameras, ar knābi tās bakstījuši un centušies satvert, kas gan neesot vainagojies panākumiem. Tiesa, uzņemtie kadri esot pārsteiguši pašu mākslinieku, liekot apbrīnot un arī sajūsmināties par pingvīnu darbībām.

Povels teritorijā izvietojis vairākas kameras un novērojis, ka vairākas no tām esot nedaudz mainījušas atrašanās vietu vai pat apgāztas. Vien tas mudinājusi filmētāju ieskatīties nofilmētajos kadros, lai saprastu, kā un kāpēc kameras kustinātas.

Lejupielādējot datus, atklāts, ka pie vainas bijuši vairāki ziņkārīgi pingvīni, kas knābi situši pret kameru lēcām un teju vai izmisīgi centušies neparastos objektus pacelt. Povels komentējis, ka, skatoties video, sajuties kā krils jeb pingvīnu ierastā barība.

Tags

Antarktīda Kaķis & Suns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form