Amizants video: putns bītbokso kopā ar saimnieku

Amizants video: putns bītbokso kopā ar saimnieku
Foto: Kadrs no video

Putni prot dziedāt un izdot skaņas visdažādākajās variācijās. Tomēr vai esi dzirdējis putnu, kurš prot bītboksot?

Korellas papagailēns kopā ar savu saimnieku nofilmējuši īstenu meistarklasi, kurā izrādītas bītboksa spējas. Mazais putniņš Kiko tik ļoti iemīļojis šo mūzikas veidu, ka labprāt pievienojas savam saimniekam.

Korellas vienmēr raksturoti kā ļoti apķērīgi un gudri, tāpēc parasti spēj labi iemācīties vairākas frāzes. Tāpat šīs sugas pārstāvji ir ļoti sabiedriski, tāpēc nav brīnums, ka Kiko priecīgi "sadziedas" ar savu saimnieku.

Korellu dzimtene ir Austrālija, kur šie putni mitinās lielos baros. Īpaši lielas galvassāpes tie rada fermeriem, jo labprāt mielojas graudāju laukos. Kā video redzams, Kiko ir izteiksmīgā pelēkā krāsā, ar dzeltenas krāsas galviņu un oranži iekrāsotiem vaigiem, tomēr savvaļas korellām ir vairāk neizteiksmīgs, pelēcīgs spalvojums. Arī Latvijā korellas ir īpaši iecienīti un bieži tiek izvēlēti kā mājas mīluļi.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka