22.septembrī klātienē varēs iepazīties ar suņu terapiju - kaniesterapiju

22.septembrī klātienē varēs iepazīties ar suņu terapiju - kaniesterapiju
Foto: Marenda Zapoļska

Kad veselības problēmas ir akūtas, cilvēks iet pie ārsta. Tomēr ar ilgstošākām veselības problēmām nereti jāstrādā pie dažādiem terapeitiem – fizioterapeita, psihoterapeita un citiem. Pasaulē un Latvijā arvien lielāku popularitāti iemanto kanisterapija – īpaša terapija ar apmācītiem suņiem. Šādus suņus varēs sastapt arī 22. septembrī ārēnā "Dino Zoo Pasaule" Krasta ielā 52, Sporta dienā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenes locekļiem "Tu neesi viens".

Sporta spēļu laikā apmeklētājiem būs iespēja gan nodoties dažādām speciāli viņiem sagatavotām nodarbēm, gan uzzināt, kas ir kanisterapija un kā tā darbojas. Divas sertificētas kanisterapijas speciālistes – Līga Olekte un Vladislava Akimova – ar saviem četrkājainajiem palīgiem gan vadīs bezmaksas nodarbības, gan lasīs lekcijas.

Uz visām nodarbībām notiek iepriekšēja pieteikšanās, norādot vārdu, uzvārdu un interesējošo nodarbību vai lekciju. Atsevišķas nodarbības ir paredzētas tikai īpašām mērķa grupām. Pieteikšanās un vairāk informācijas par nodarbībām pieejama pa tālruni 28305097 vai mājaslapā.

Jau iepriekš esam rakstījuši par kaniesterapiju un tās efektivitāti. Suņi ir ne tikai lieliski draugi, bet arī skolotāji un ārsti. To uz savas ādas ir izjutis arī Roberts, kura stāstu vari lasīt te, Elīna, kuru suns izvēlējas pats (vairāk par to lasi šeit) un vēl daudzi citi, kā jauni, tā veci.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka