Dabas muzejā skatāma fotoizstāde 'Ceļojums putnu un zvēru pasaulē'
Foto: I. Freimanis

12.oktobrī pulksten 12 Latvijas Dabas muzeja 1. stāva izstāžu zālē norisināsies Ivara Freimaņa fotogrāfiju izstādes "Ceļojums putnu un zvēru pasaulē" atklāšana. Interesentiem to būs iespējams apskatīt līdz pat 31.decembrim.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izstādi caurvij tēma – dzīvnieki un putni Latvijas dabā. Personālizstādē "Ceļojums putnu un zvēru pasaulē" ir ietvertas aptuveni sešdesmit fotogrāfijas, kas uzņemtas no 2012. līdz 2017. gadam Saldus novadā.

Fotogrāfs Ivars Freimanis pēta un atklāj savu dabas vērotāja skatu, viņa fotogrāfijas tapušas brīvā dabā un nav montētas. Ivaram patīk fotografēt Latvijas dabu, putnus un zvērus, ainavas dažādību un mainību, vēsta Latvijas Dabas muzeja pārstāve Baiba Krustiņa.

Kā skaidro fotogrāfs: "Katra fotogrāfija un katrs kadrs ir citādāks ikreiz, kad to ieraugu. Fotografējot foto mirkļi mainās ne pa stundām, bet pa minūtēm un sekundēm. Raksturoju savu darbību un saistību ar dabu kā objektīvu nepieciešamību un dzīves jēgu".

Atrodoties pie dabas Ivars iemūžinājis daudzus foto mirkļus, kas neatkārtojami raksturo Latvijas dabas identitāti, skaistumu un mežonību. Izstādē apskatāmas krāsainas fotogrāfijas, kurās manāma fotogrāfa raksturīgā pacietības un vērības izpausme, tverot mirkli tajā brīdī, kad dzīvā radība ir izdevīgā vietā un laikā.

Ieeja ar muzeja biļeti.

Tags

Dzīvnieki Latvijas Dabas muzejs Kaķis & Suns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form