Kā mazs lūsis: milzīgais meinkūns Lotuss, kurš aizņem pusi dīvāna
Foto: instagram.com/lotus_the_mainecoon

Mazs lūsis, nesen dzimis tīģerēns un pat neliels suns – šie ir daži no vārdiem, kādos saukts pūkainais mājas kaķis, meinkūns Lotuss, kurš ar saimnieci Lindsteinu dzīvo Zviedrijā. Tieši neparasti lielie izmēri Lotusu ir padarījuši slavenu. Viņa ikdienai vietnē "Instagram" seko 206 tūkstoši lietotāju.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā raksta "The Dodo", daudzi cilvēki esot pārsteigti, kad saimniece paskaidrojot – Lotuss nav meža kaķis. Kamēr vieni domā, ka brašais meinkūns varētu būt pat mazs lūsis (viņiem ir pievilcīgi pušķīši ausu galiņos gluži kā lūšiem), citi viņa izskatā saskata līdzību ar tīģerēniem. Šajā gadījumā ārējais izskats gan ir maldīgs, jo Lotuss, teju kā visi mājas kaķi, ir mīksta dīvāna un rotaļu mīlošs dzīvnieks.

View this post on Instagram

A post shared by Lotus (@lotus_the_mainecoon) on Jan 9, 2019 at 12:49pm PST

View this post on Instagram

A post shared by Lotus (@lotus_the_mainecoon) on Sep 18, 2018 at 1:08pm PDT

Meinkūna svars parasti variē no sešiem līdz deviņiem kilogramiem, taču atsevišķos gadījos tas ir lielāks. Runājot par Lotusu, viņš "ierakstās" kategorijā, kas ir ārpus standarta izmēriem, jo sver aptuveni 10 kilogramus. Kad trīs gadus vecais kaķis dīvānā izstiepjas visā garumā, viņš aizņem pusi mēbeles.

View this post on Instagram

A post shared by Lotus (@lotus_the_mainecoon) on Nov 5, 2018 at 11:59am PST

Taču dzīve ar tik lielu kaķi ir sarežģītāka nekā ar mazizmēra mīluli – ņemot vērā Lotusa izmērus, atsevišķas vietas saimniece pielāgojusi kaķa vajadzībām. Lai viņš varētu apmierināt dabiskās nepieciešamības, Lotusam, piemēram, ir lielāka izmēra kastīte nekā citiem kaķiem. Tāpat viņa izmēram nav piemērotas kaķu pārvadāšanas kastes, tāpēc, dodoties tālākos ceļojumos, pūkainais draugs tiek likti suņu būrī.

View this post on Instagram

A post shared by Lotus (@lotus_the_mainecoon) on Sep 28, 2018 at 11:25pm PDT

Lotuss ir viens no tiem kaķiem, kuriem tīk iet pie siksniņas. Tieši šī iemelsa dēļ daudzi Lotusu pirmajā brīdī no mugurpuses uzskata par nelielu sunīti, kurš rātni ar saimnieku devies ikdienas pastaigā. Portālam "The Dodo" Linsteina sacījusi: "Viņam ļoti patīk gulēt uz visām mājvietas atzveltnēm, kā arī nākt tuvumā cilvēkiem. Tāpat Lotuss ir ļoti jauks un mīļš, viņam patīk dot "bučas". Mūsu meinkūns nesmādē atpūtu, guļot uz muguras."

View this post on Instagram

A post shared by Lotus (@lotus_the_mainecoon) on Sep 1, 2018 at 1:23pm PDT

Fotogēniskā kaķa ikdienas gaitām un piedzīvojumiem sekot līdzi vari šeit.

View this post on Instagram

A post shared by Lotus (@lotus_the_mainecoon) on Jan 1, 2019 at 2:50pm PST

View this post on Instagram

A post shared by Lotus (@lotus_the_mainecoon) on Aug 29, 2018 at 10:32pm PDT

View this post on Instagram

A post shared by Lotus (@lotus_the_mainecoon) on Aug 30, 2018 at 2:31pm PDT

View this post on Instagram

A post shared by Lotus (@lotus_the_mainecoon) on Dec 12, 2018 at 11:22am PST

View this post on Instagram

A post shared by Lotus (@lotus_the_mainecoon) on Oct 5, 2018 at 3:03am PDT

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form