Viens mīl laiski gulšņāt, otrs rotaļāties bez mitas: četri peļu junkuri meklē mājas
Foto: Privātā arhīva foto

Vai esi kādreiz domājis par to, cik jauki būtu, ja, atnākot mājās, tevi laiski sagaidītu kāds murrājošs mīlulis? Sadarbībā ar portālu "Pūkainis" iepazīstinām tevi ar četriem minčiem, kuri ilgojas pēc īstām mājām. Viņi ir tik dažādi, bet viņiem visiem ir viens sapnis – mīlošs saimnieks līdz mūža galam.

Šo 11 mēnešus veco kaķu puiku sauc Luntiks. Viņš vislabprātāk dzīvotu privātmājā ar iespēju doties pastaigās pa tuvējiem mežiem un pļavām. Pašlaik murrātājs atrodas Liepājas Kinoloģijas biedrības dzīvnieku aizsardzības grupā. Tās pārstāvji atklāj, ka Luntiks būs vispiemērotākais mājdzīvnieks pacietīgam un mīlestības pilnam cilvēkam, kurš spēs kaķim pierādīt, ka ne tikai patversmes darbinieki bija kaķa mīlestības vērti. Luntiks dzimis 2017. gada marta mēnesi. Kaķis ir attārpots, atblusots, potēts un kastrēts. Ja vēlies iepazīties ar melnbalto kaķu puiku, zvani uz tālruni 28990174.

Ari Bonis-Bonifācijs ar nepacietību gaida savu jauno saimnieku. Šis kaķu kungs ļoti cenšas un strādā pie tā, lai spētu uzticēties cilvēkiem. Bonifācijā mājo īsts teritoriālās brīvības gars. Kā jau visi kaķi, arī viņš augstu novērtē brīvības sajūtu. Dzīvnieku aizsardzības biedrības "Felida" pārstāvji atklāj, ka kaķis viņu aizgādībā nonācis pats: "Pats lūdza palīdzību, un tā viņam arī nekavējoties tika sniegta." Garspalvainais, septiņus gadus vecais murrātājs šobrīd atrodas Aizkrauklē. Ja viņa garās ūsas un rudā spalva tev neļauj pamest domu, ka ir vērts minci satikt, tad neliedz sev šo iespēju – zvani uz tālruni 29872678 un iepazīsties ar Boni-Bonifāciju.

Piecus gadus vecais Muris pēc patversmes "Ūsas un astes" vārdiem ir īsts skaistulis un siržu lauzējs ar zilām acīm un persiku krāsas kažociņu. Taču Muris ir ne tikai šarmants, bet arī ļoti mierīgs. Kaķu puika labprātāk visas dienas pavada gulšņājot, jo viņš zina, cik liela nozīme dzīvē ir miegam. Pašlaik minka atrodas patversmes "Ūsas un astes" darbinieku aizgādībā, taču viņš var kļūt arī par tavu mājas mīluli. Lai uzzinātu vairāk par Muri un iepazītos ar kaķi tuvāk, sazinies ar patversmes darbiniekiem pa tālruni 29477535.

Brunis ir apmēram piecus gadus jauns kaķu puika ar kuplu, pelēku kažociņu, kurš nevar sagaidīt, kad beidzot varēs laiski gulšņāt sava jaunā saimnieka klēpī. Spriežot pēc kaķa izskata, varētu būt, ka mincim senčos bijuši meinkūni. "Ļoti skaists un mīļš runcītis, kārtīgs un sterilizēts. Meklē mājas uz mūžu, vislabāk mierīgas un klusas. Sīkāk visu pastāstīsim un sarunāsim, ja piezvanīsiet uz tālruni 26316263," portālā "Pūkainis" raksta Auces dzīvnieku aizsardzības biedrības pārstāvji.

Source

Cālis.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form