Mazgāšanās skaņu atdarināšana: vienkāršs veids, kā pavilkt kaķi uz zoba
Foto: Shutterstock

Dzīve ar kaķi ir pārsteigumiem pilna. Vienu dienu četrkājainais mīlulis var no rīta līdz vakaram nogulēt, bet citā – grūst no plauktiem visu, kas gadās pa ceļam, saplosīt pēdējo tualetes papīra rulli vai nešpetni ieskrāpēt. Ja vēlies savu kaķi nedaudz pavilkt uz zoba par visu neganto, ko viņš sastrādājis, interneta plašumos atrodami dažādi interesanti varianti, un viens no tiem ir mazgāšanās skaņu atdarināšana.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kaķis ir viens no lielākajiem tīrības un skaistuma cienītājiem mājās. Ja būtu jāsaskaita, cik reižu dienas laikā mājas mīlulis sevi apmazgā, ar vienas rokas pirkstiem nepietiku. Starp citu, mazgāšanās nav saistīta tikai ar netīrumiem. Šādā veidā kaķis pats sevi sakopj un atbrīvo kažoku no izkritušajām spalvām.

Taču kaķa mazgāšanās režīmam noteikti vajadzētu pievērst uzmanību, jo gan pārmērīgi bieža, gan arī ļoti reta sevis aplaizīšana var liecināt par problēmām. Ja kaķis mazgājas ļoti bieži un aktīvi, tas var norādīt uz stresu, savukārt, ja pats nemazgājas nemaz, iemesls var būt meklējams liekajā svarā, zobu vai locītavu kaitēs.

Ja ar tava kaķa mazgāšanās režīmu viss ir kārtībā, vari savu mājas mīluli izjokot un pavērot, kāda būs viņa reakcija. Joka būtība ir ļoti vienkārša – tieši tajā brīdī, kad kaķis sevi apmazgā, saimnieks atdarina pietuvinātu skaņu oriģinālajai.

View this post on Instagram

A post shared by Tim Roberts (@nord_of_the_commonwealth) on Apr 3, 2020 at 6:43pm PDT

Daudzi kaķu saimnieki procesu uzfilmējuši īstos video rullīšos un ievietojuši apskatei "Youtube" un "Instagram" plafromās. Kā var redzēt uzņemtajos kadros, sākotnēji kaķi izskatās ļoti apjukušu par skaņas avotu, bet, apjaušot situāciju, mājas mīluļu skatiens nebūt neizstaro sajūsmu.

View this post on Instagram

A post shared by puckcelmic (@puckcelmic) on Mar 28, 2020 at 1:31pm PDT


View this post on Instagram

A post shared by Brittany McLauchlan (@canadianclassic) on Mar 26, 2020 at 8:30pm PDT
View this post on Instagram

A post shared by Noah Maximus Leo Luna & Bebe (@bellandpets) on Mar 27, 2020 at 9:06am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Coco-Kola, Los Angeles (@coco_kolaa) on Mar 25, 2020 at 3:27pm PDT

Šāda rīcība kaķim nekādu ļaunumu nenodara, taču interneta plašumos klejo dažādi video, kuros redzama kaķu reakcija uz gurķiem. Ieraugot gareno dārzeni, lielākoties mīluļi nobīstas, salecas un skrien prom. Lai gan skats ir patiesi amizants, speciālisti atzīst, ka apzināta kaķa biedēšana nav vēlama, jo tā uz dzīvnieku var iedarboties negatīvi un atstāt manāmas sekas. Vairāk lasi šeit.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form