Rīgas zoodārzs pieejams tikai apmeklētājiem ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu
Foto: Publicitātes foto

No 11. oktobra Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs ir atvērts un pieejams tikai apmeklētājiem ar Covid-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātiem, "Mans Draugs" uzzināja Rīgas domes komunikācijas pārvaldē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

Apmeklētājiem būs pieejamas tās iekštelpas, kurās varēs nodrošināt un izkontrolēt drošības noteikumus. No iekštelpām patlaban atvērta tikai Tropu māja, kur darbojas veikalu groziņu princips, proti, tur nevarēs atrasties vairāk personas, nekā atļauts, norāda komunikācijas pārvaldes pārstāve Iveta Bulāne.

Jebkurā gadījumā atvērto iekštelpu skaits būs neliels. Zoodārza darbinieki pārbaudīs, kā strādā papildu kontroles mehānismi un tikai tad tiks atvērtas citas telpas. Tropu māja pēc šāda principa strādāja no jūnija, apmeklētāji bija ļoti saprotoši, uzsver Bulāne.

Visu zoodārza apmeklējuma laiku arī ārtelpās jālieto sejas maska.

Tags

Koronavīruss Covid-19 Dzīve Covid-19 pandēmijas laikā Rīgas dome Rīgas zoodārzs
0
Rīgas Zooloģiskais dārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form