Ziedo dzīvniekiem, iegūstot nedēļas nogali savam skaistumam un veselībai
Foto: Shutterstock

Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Ar sirdi delnā" kopā ar "Face Remodeling" un skaistumkopšanas speciālisti kosmetoloģijā Ievu Neļķi aicina piedalīties akcijā, kuras laikā iespējams ziedot biedrības aprūpē esošajiem dzīvniekiem, apmaiņā saņemot iespēju piedalīties projektā "Savam skaistumam un veselībai", kas norisināsies tiešsaistē no 20. līdz 21. janvārim.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai piedalītos akcijā, nepieciešams pieteikties "Face Remodeling" "Instagram" profilā (to iespējams izdarīt zem akcijas ieraksta komentārā norādot "Piedalos"). Pēc pieteikšanās ikviens dalībnieks saņems informāciju par nākamajiem soļiem un to, kā veikt ziedojumu biedrībai 15 eiro apmērā. Pēc ziedojuma veikšanas, organizatori izsūtīs piekļuvi projekta profilam "Instagram" platformā, kurā no 20. līdz 21. janvārim tiešsaistē notiks vairākas interesantas un noderīgas nodarbības.

Ziedo dzīvniekiem, iegūstot nedēļas nogali savam skaistumam un veselībai
Foto: Publiciātes foto
Ziedo dzīvniekiem, iegūstot nedēļas nogali savam skaistumam un veselībai
Foto: Publiciātes foto

"Vēlamies sākt gadu ar labiem darbiem, kā arī ieguldījumu skaistumā un veselībā, tāpēc aicinām ikvienu piedalīties projektā un palīdzēt dzīvnieku aizsardzības biedrībai "Ar sirdi delnā", kurā mīt 120 suņi un 30 kaķi. Tur savas mīlošās mājas visas mūžam ir raduši neskaitāmi suņi senjori un tie, kurus neviens nekad neadoptēs. Biedrība darbojas tikai pateicoties privātajiem līdzekļiem un ziedojumiem, tāpēc, lai nodrošinātu barību, apkuri, veterināro aprūpi un daudz ko citu, svarīgs ikviena līdzcilvēka atbalsts," stāsta akcijas idejas autore Ieva Neļķe.

Ikviens projekta dalībnieks varēs piedalīties dažādās tiešsaistes nodarbībās:

  • Piektdien, 20. janvārī, jau pulksten 6.30 no rīta notiks stiepšanās un limfātiskās vingrošanas nodarbība vielmaiņas iekustināšanai kopā ar skaistumkopšanas speciālisti kosmetoloģijā Ievu Neļķi;
  • Piektdien, 20. janvārī, pulksten 19 sertificēta uztura speciāliste Ilze Lutere stāstīs par veselīgu atslodzes uzturu organismam.
  • Sestdien, 21. janvārī, pulksten 7 būs iespēja sākt rītu ar stiepšanos, apvienojot to ar pašmasāžas elementiem un limfātisko vingrošanu (nodarbība notiks Ievas Neļķes vadībā).
  • Sestdien, 21. janvārī, pulksten 12 stiliste Kristīne Plota vadīs nodarbību "Garderobas mākslas veidošana" un dalīsies ar saviem profesionālajiem padomiem un ieteikumiem.
  • Sestdien, 21. janvārī, pulksten 19 notiks nodarbība "Sejas liftinga pašmasāža" Ievas Neļķes vadībā. Tā būs ļoti viegla un acīmredzami efektīva pašamasāža, kuru ikviens varēs izmantot savā ikdienā.
  • Svētdien, 22. janvārī, pulksten 9 rītu būs iespējams sākt kopā ar horeogrāfi un fizioterapeiti Lieni Stepenu, kura vadīs nodarbību visai ģimenei, stājas korekcijas vingrinājumus apvienojot ar deju.
  • Svētdien, 22. janvārī, pulksten 19 notiks telpas un lietu organizēšanas konsultantes Dairas Bites nodarbība "Ar ko sākt savas mājas kārtošanā, lai kārtība turētos ilgāk".
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.