Foto: SIPA/Scanpix/LETA

"Sveiki, te Mīno. Neatstājiet man balss pastu – labāk sūtiet īsziņu." Mīno Raiolas balss pasta sveiciens par vienu no ietekmīgākajiem aģentiem pasaules futbolā liecina vairākas lietas - viņš saņem daudz telefona zvanu, viņa laiks ir dārgs un viņam patīk ķerties uzreiz pie lietas.

Aģenti dažreiz tiek uzskatīti par spēles ienaidniekiem, un Raiola to iemiesoja acīmredzamāk nekā jebkurš cits. Kamēr viņa laikabiedrs Horhe Mendess tiek uzskatīts par pelēko kardinālu, kurš ieeļļo biznesa riteņus, Raiola bija atklāts un nekaunīgs. "Kad biju mazs puika, mans tēvs man teica, ka jūsu dzīvē 50% cilvēku jūs mīlēs un 50% cilvēku jūs ienīdīs. Bībelē tam ir gana daudz pierādījumu. Pat Jēzus Kristus tika sists krustā," Raiola pirms nedaudz vairāk nekā gada stāstīja medijam "The Athletic". "Esmu šeit, lai mani mīlētu mana ģimene un spēlētāji. Pārējie? Diez vai."

Raiolas panākumi, palīdzot realizēt dažus no lielākajiem un ienesīgākajiem transfēriem futbola vēsturē, padarīja viņu gandrīz tikpat pazīstamu kā dažus no viņa slavenākajiem klientiem. Kad viņš pirms trim gadiem ieradās Turīnā, lai pavadītu Mateisu de Lihtu uz medicīniskajām pārbaudēm "Juventus" komandā, fani pie kluba medicīnas centra lūdza viņam autogrāfu un skandēja viņa vārdu...

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!