Uz saturu

MVP abonēšana

Jauns sporta medijs

MVP ir burtu salikums, ar kuru sporta pasaulē šifrēts tik nozīmīgais apzīmējums “Most Valuable Player” jeb vērtīgākais spēlētājs. MVP ir jauns sporta medijs ar bagātīgu saturu, ko veido profesionālu un pieredzes bagātu sporta žurnālistu komanda. MVP cilvēkiem ļauj ne tikai uzzināt, bet arī izprast. MVP ciena un novērtē savu lojālo lasītāju, un sarunājas ar viņu, veidojot piederības sajūtu un kopienu.

KAPĒC ABONĒT MVP?

mvp medijs

Jauns sporta medijs

Ne tikai uzzināt, bet saprast – oriģināls saturs, notikumu un procesu analītika, sarunas ar sporta vides ļaudīm, diskusijas un cilvēkstāsti.

mvp medijs

Iesaisties spēlē

Abonenti – sporta fani MVP var izteikt savu viedokli pie rakstiem, kā arī uzdot jautājumus un saņemt atbildes no jomas speciālistiem.

mvp medijs

Profesionāla komanda

MVP veido profesionālu sporta žurnālistu komanda, kuru pieredze mērāma pat gadu desmitos un autoritāte sporta sabiedrībā ir neapstrīdama.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir MVP, un kur es to varu lasīt?

MVP ir sporta medijs, kas pieejams par ikmēneša abonēšanas maksu. Ik mēnesi vairāk nekā 25 padziļināti materiāli par aktuālām sporta tēmām. Sporta žurnālistikas līderu komanda. Abonentu un speciālistu diskusijas. 

Lai iegādātos MVP abonementu, lietotājam ir jābūt reģistrētam “Delfi” kontam. MVP materiālus vari atrast MVP sadaļā, spiežot uz MVP saites “Delfi” navigācijā. Materiāli ir pieejami, izmantojot interneta pārlūkprogrammu mobilajās ierīcēs vai datorā, kā arī mobilajā aplikācijā.
Lai piekļūtu MVP materiāliem, nepieciešams pieslēgties savam “Delfi” kontam un iegādāties abonementu.

Kur es varu iegādāties MVP abonementu?

Abonementu vari iegādāties “Delfi” abonēšanas lapā , “Delfi” konta sadaļā “Abonēšanas iespējas” vai MVP raksta skatā.

Kādas ir abonēšanas apmaksas iespējas?

Apmaksu par abonementu vari veikt ar bankas karti vai īsziņu ​​– atkarībā no abonementa veida un perioda.

Kā pārtraukt abonementu?

Abonementu iespējams pārtraukt “Delfi” konta sadaļā “Abonēšanas statuss”, nospiežot “Pārtraukt abonēšanu” un sekojot tālākajām instrukcijām.

Kā rīkoties maksājuma kļūdas gadījumā?

Pārbaudi, kāds ir kļūdas paziņojums maksājuma laukā. Ja paziņojuma iemesls nav saprotams, tad nepieciešamības gadījumā vērsies pie savas bankas vai telekomunikāciju operatora. Ja neizdodas atrisināt situāciju, sazinies ar mums, nosūtot problēmas aprakstu (iekļaujot lietotāja ID numuru, e-pasta adresi, kas piesaistīta tavam “Delfi” kontam, un maksājuma numuru vai telefona numuru, no kura veici maksājumu) uz konts@delfi.lv.

Iegādājos abonementu, bet, atverot rakstu, tas joprojām ir “slēgts”. Kā rīkoties?

1. Pārliecinies, vai esi pieslēdzies savam “Delfi” kontam.
2. Pārliecinies, vai tas ir konts, kuram iegādājies abonementu, jo, iespējams, ar dažādiem pieslēgšanās veidiem (Facebook, Draugiem.lv u.c.) esi izveidojis vairākus “Delfi” kontus.
3. Ja problēma joprojām aktuāla, sazinies ar mums, nosūtot problēmas aprakstu (iekļaujot lietotāja ID numuru (redzams konta sadaļā “Profils”) un e-pasta adresi, kas piesaistīta Tavam “Delfi” kontam) uz konts@delfi.lv.

Vai varu vienlaicīgi abonēt MVP, "Delfi Plus" un “Delfi Bizness”?

Jā, abonementu vari iegādāties “Delfi” abonēšanas lapā vai konta sadaļā "Abonēšanas iespējas", izvēloties  “Viss “Delfi” saturs”.  Abonēt komplektā ir izdevīgāk!

Vai pastāv iespēja iegādāties MVP abonementu uzņēmuma darbiniekiem?

Par iespēju iegādāties MVP abonementu uzņēmumam aicinām sazināties rakstot (laura.truksane@delfi.lv), zvanot (tel. 26411572) vai aizpildot informāciju par savu uzņēmumu pieteikuma formā. Par abonēšanu tiek sagatavots rēķins, kā arī pastāv iespēja noslēgt līgumu.

 

Kur varu redzēt informāciju par savu MVP abonementu?

Abonementa statusu vari apskatīt konta sadaļā  “Abonēšanas statuss”.

Vai mans abonements atjaunosies automātiski?

Abonements tiks atjaunots automātiski pēc abonēšanas termiņa beigām līdz brīdim, kad izvēlēsies to pārtraukt.

Kā aktivizēt abonementa priekšapmaksas vai dāvanu kodu?

Priekšapmaksas un dāvanu kodu var aktivizēt “Delfi” konta sadaļā “Citas abonēšanas iespējas” vai atverot “delfi.lv/davanukods” un sekojot tālākajām instrukcijām. Priekšapmaksas abonementa kodu iespējams iegādāties pie kāda no mūsu sadarbības partneriem: “Citadele”, “Circle-K” u. c.

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.