MVP abonēšana

Jauns sporta medijs

MVP ir burtu salikums, ar kuru sporta pasaulē šifrēts tik nozīmīgais apzīmējums “Most Valuable Player” jeb vērtīgākais spēlētājs. MVP ir jauns sporta medijs ar bagātīgu saturu, ko veido profesionālu un pieredzes bagātu sporta žurnālistu komanda. MVP cilvēkiem ļauj ne tikai uzzināt, bet arī izprast. MVP ciena un novērtē savu lojālo lasītāju, un sarunājas ar viņu, veidojot piederības sajūtu un kopienu.

KAPĒC ABONĒT MVP?

mvp medijs

Jauns sporta medijs

Ne tikai uzzināt, bet saprast – oriģināls saturs, notikumu un procesu analītika, sarunas ar sporta vides ļaudīm, diskusijas un cilvēkstāsti.

mvp medijs

Iesaisties spēlē

Abonenti – sporta fani MVP var izteikt savu viedokli pie rakstiem, kā arī uzdot jautājumus un saņemt atbildes no jomas speciālistiem.

mvp medijs

Profesionāla komanda

MVP veido profesionālu sporta žurnālistu komanda, kuru pieredze mērāma pat gadu desmitos un autoritāte sporta sabiedrībā ir neapstrīdama.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir “MVP”?

MVP ir jauns sporta medijs, kas pieejams par ikmēneša abonēšanas maksu. Lai iegādātos MVP abonementu, lietotājam ir jābūt reģistrētam DELFI kontam.

Kur es varu atrast “MVP” materiālus?

“MVP” materiālus vari atrast “MVP” sadaļā, spiežot uz MVP saiti DELFI navigācijā, spiežot uz “MVP” logotipu raksta skatā vai savā DELFI kontā. Materiāli ir pieejami, izmantojot interneta pārlūkprogrammu, mobilajās ierīcēs vai datorā, kā arī mobilajā aplikācijā. Lai būtu piekļuve “MVP” materiāliem, nepieciešams pieslēgties savam DELFI kontam.

Kur es varu iegādāties “MVP” abonementu?

Abonementu vari iegādāties konta sadaļā “Abonēšana” vai “MVP” raksta skatā.

Kādas ir “MVP” abonēšanas iespējas?

“MVP” abonementu vari iegādāties, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (abonēšanas maksa tiks pieskaitīta mobilā telefona rēķinam).

Par kādu periodu tiek veikta apmaksa?

Apmaksa tiek veikta par 4 nedēļām. Abonements tiks atjaunots automātiski pēc termiņa beigām līdz brīdim, kad izvēlēsies to pārtraukt.

Vai varu vienlaicīgi abonēt "MVP" un “DELFI plus”?

Jā, abus abonementus vari iegādāties sadaļā “Abonēšana”.

Vai pastāv iespēja iegādāties “MVP” abonementu uzņēmuma darbiniekiem?

Par iespēju iegādāties “MVP” abonementu uzņēmumam aicinām sazināties, rakstot uz konts@delfi.lv.

Kur varu redzēt informāciju par savu “MVP” abonementu?

Abonementa statusu vari apskatīt konta sadaļā  “Abonēšana”

Kā atjaunot, mainīt vai atcelt automātisko apmaksu par abonementu?

Izmaiņas abonementa apmaksā iespējams veikt konta sadaļā “Abonēšana”.

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.