Aplokðòu algas.
Foto: F64

Nauda - ļoti interesanta, dienišķa un vienmēr aktuāla tēma, kas interesē katru cilvēku un visus mūs, sociālā sabiedrībā dzīvojošos. Sadzīves kontekstā nauda ir tas, pret ko var apmainīt jebkuru jums nepieciešamo preci, starpposms starp preces vai pakalpojuma patērētāju un ražotāju (pārdevēju). Bet vai naudas loma mūsu dzīvē ir vienkārša? Nebūt nē. Jo tieši naudas saņemšanas dēļ cilvēki savas dzīves lielāko daļu velta darbam. Naudas dēļ cilvēks melo, nogalina, nodod.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Naudu atņem un dāvina, ar tās palīdzību piekukuļo un glābj, nauda virza progresu, nauda stimulē mākslu. Īsumā sakot, naudas enerģija virza visu materiālo pasauli, ir tās pamats un potenciāls. Prasme piesaistīt, noturēt un pareizi pārvaldīt šo enerģiju - vissvarīgākā iemaņa, kas garantē gandrīz neierobežotas iespējas materiālajā pasaulē, kurā mēs visi dzīvojam. Pareiza apiešanās ar naudas enerģiju dod pilnvērtīgas, aktīvas un apzinātas dzīves iespēju.

Kopumā nauda ir dzīvības nodrošināšanas iespējas ekvivalents. Bet tās uzkrājumi dod spēku un drošības sajūtu. Pārmērs - padara par vergu un nogalina. Naudas trūkums vienmēr nostāda cilvēku atkarības un neaizsargātības pozīcijā negaidītu pārsteigumu priekšā. Nereti rodas situācija, kad visu savu dzīvi no rīta līdz vakaram cilvēks strādā kā zirgs,bet pret vakaru viņam vispār nav spēka un nekas vairs neinteresē. Ko viņš dara visu dienu? Diendienā viņš pilda pienākumus, kurus ienīst par to, ka tie laupījuši viņam dzīvi. Viņš ir spiests izpildīt darbu, kas līdz malām piepilda viņa dzīvi, atņemot visus viņa spēkus. Gala rezultātā cilvēks pierod pie tamlīdzīga ritma, pārvēršas par biorobotu un vairs neprot dzīvot citādi, slēpjot savu vientulību darba aizsegā. Viņam ir bail domāt par nākotni, jo tiklīdz viņš zaudēs iespēju pildīt savus pienākumus, viņš zaudēs savas dzīves pamatu un būtību, tās ikdienas piepildījumu. Viņam nav nākotnes. Bet visa viņa pagātne ir vienkārši viena un tā paša darbības algoritma mehāniska un vienmuļa izpilde, tā, ka pat nav ko atcerēties.

Naudas pārmērs bojā cilvēku, padara viņu atkarīgu no tās. Pārmērīga mīlestība pret naudu visai taisnīgi tiek uzskatīta par, ja ne visu, tad lielākās daļas netikumu sakni. Pastāvīga dzīšanās pēc naudas daudzus noved pie asa garīgā konflikta, padara mazvērtīgas morāles normas, un arī pati cilvēka dzīve kļūst nevērtīga.

Kā tāds, materiālais naudas tēls, bez sava enerģētiskā komponenta, nav nekas. Apzīmēta papīra gabals vai metāla sakausējums. Naudaszīmes būtībā ir enerģijas simbols. Kāds virza šo enerģiju uz priekiem un baudām un sev atlaisto laiku un enerģijas limitu patērē uz savu iegribu un vēlmju apmierināšanu.Tādējādi visu cilvēka darbību caurstrāvo naudas enerģija. Nauda ir universāls jebkura esības līmeņa un jebkuras jomas,uz kuru cilvēks virza savus spēkus, enerģētiskais ekvivalents.

Nauda nerodas no nekā. Viss mūsu pasaulē ir kaut kā sekas, visam ir iemesls. Nekāda enerģija nerodas no nekā. Naudai, kā materiālai parādībai un enerģijai, ir savs cēlonis.
Nauda ir, būtībā, universālās enerģijas izpausme fiziskā līmenī. Šī enerģija nav inerta, tai piemīt savdabīgas saprātīguma pazīmes. Pret vieniem šī enerģija ir labvēlīga
("viņus nauda mīl" ), citi to nepiesaista, tā it kā iet viņiem garām ("nauda aizplūst caur pirkstiem"). Lai nauda jūs mīlētu, jums ir jāmīl un jāciena nauda, tomēr verdziska pielūgsme vai atkarība attiecībās ar naudu arī nav pieņemama, jo šādā gadījumā rodas narkotiku atkarībai līdzīga tieksme, bet tā jau ir slimība un enerģētiskā līdzsvara novirze.

Nauda ir spēcīgs karmas instruments. Ar šo ieroci tiek stimulēta personības tieksme uz Dvēseles attīstību.Tikai mūsu nepareizā attieksme pret naudu rada problēmas, kuras pēc tam arī rada negatīvu attieksmi pret naudu. Cilvēka attieksme pret dzīvi, apkārtējiem cilvēkiem un pasauli veido tos nosacījumus, kuru ietvaros rodas pārticība vai trūkums. Visums ir bagātību pārpilns un jebkurā laika sprīdī dāvā mums iespēju saņemt tik daudz enerģijas, tai skaitā arī materiālās naudas enerģijas, cik mums nepieciešams. Un tikai mūsu neprasme rīkoties ar to rada mūsu dzīvē naudas problēmas.

Visums ir absolūti harmonisks. Harmonijas izjaukšana rada novirzes enerģētisko straumju plūsmā, tā sekas ir enerģijas plūsmas traucējumi materiālajā līmenī. Un ja cilvēks nepareizi apejas ar naudu, neapdomīgi izšķērdē enerģijas attīstības mērķiem doto, viņš pats aizslēdz naudas saņemšanas kanālu un paša rokām iznīcina turpmāko naudas saņemšanas iespēju. Neizmantojot doto enerģiju pareizi, t.s., savai attīstībai, cilvēks parāda Visumam, ka nav gatavs pieņemt naudas enerģiju viņam dotajos apmēros. Un Visums samazina viņam doto naudas enerģijas daudzumu, cilvēks saņem arvien mazāk un mazāk naudas līdz sāk izprast un iemācās rīkoties saprātīgi ar saņemto.

Bet, ja naudas enerģija nāk par labu cilvēkam, tiek izmantota attīstībai, darbam ar sevi, novirzīta harmoniskas sava ķermeņa un dvēseles evolūcijas labā, tad enerģijas, brīvi ieplūstot cilvēka apvalkos, pilda viņu ar spēku un enerģiju, viņš daudz paspēj,  viss viņam izdodas. Prieks par pašattīstību pastāvīgi virza kustību uz priekšu.

Jo mazāk cilvēks interesējas par garīgiem jautājumiem, jo mazāk viņš pievērš uzmanību savai energoinformatīvajai attīstībai, jo vairāk viņš ieslīgst materialitātē. Līdz ar to neizbēgami palielinās personīgās nepilnvērtības sajūta, kuru cilvēks mēģina kompensēt, dzenoties pēc vienīgā, ko viņš zina (sava šaurā pasaules skatījuma un aprobežotības dēļ) - naudas, kā pēc visu problēmu atrisinājuma. Bet naudas daudzums kļūst par viņa personīgās nozīmības mērauklu.

Un tieši otrādi, jo vairāk cilvēks izprot sevi, kā organisku Visuma daļu, jo brīvāk un vieglāk plūst viņa enerģijas un jo harminiskākas ir viņa attiecības ar naudu. Un tad tā nāk pie viņa vajadzīgā brīdī un vajadzīgajā daudzumā, radot optimālus nosacījumus viņa turpmākajai garīgajai attīstībai. Jo vairāk cilvēkam ir kompleksu, jo mazāk viņš jūt savu garīgo saikni ar cilvēkiem un, jo vairāk mēģina ar naudas starpniecību manipulēt ar cilvēkiem, padarot viņus atkarīgus no sevis ar naudas enerģijas palīdzību.

Naudas enerģiju veido neskaitāmie naudaszīmju īpašnieki, caur kuru rokām šīs naudaszīmes iziet. Katrs, kas turējis rokās kupīru, ir atstājis uz tās savu energoinformatīvo nospiedumu. Bet tā kā nauda ir saistīta ar tādām spēcīgām emocijām kā iekāre, azarts, visdažādākās kaislības, dzīves slāpes, bailes no slimībām un nāves, tad arī naudas enerģijai, spēka un varas ziņā nav līdzīgas, tā spēj apburt un darīt laimīgu, iznīcināt un radīt ciešanas. Jo mazāka ir naudaszīmes vērtība, jo biežāk tā apgrozās starp slikti nodrošinātiem, trūcīgiem cilvēkiem un, jo spēcīgāka ir tās trūkuma, nepietiekamības un problemātiskuma enerģija. Un tieši otrādi, lielāka nomināla naudaszīmes, kas savu dzīvi pavada lielākoties veiksmīgu un nodrošinātu cilvēku rokās, nes sevī pavisam citu enerģētiku.

Naudaszīmju informatīvās pēdas var neitralizēt ar akmenssāls palīdzību. Nēsājot sāls kristālus makā un periodiski tos mainot, jums caur naudu nepielips svešas problēmas.
Nepareizs saņemtās naudas summas sadalījums neizbēgami aizsprosto naudas enerģijas saņemšanas kanālu un kļūst par šķērsli turpmākai naudas saņemšanai .

Noteiktas valsts naudaszīmes vienmēr pieslēdz savu īpašnieku šīs valsts egregoram. Pastāvīgi izmantojot vienas un tās pašas valsts naudu, cilvēks vai nu ir spiests pakārtoties svešam egregoram, vai arī viņu gaida nopietnas ķibeles ar finansēm. Jo katrai tautai, katrai valstij, ir savs karmiskais uzdevums, kas vienmēr ļoti atšķiras no citas valsts karmiskā uzdevuma, savs ritms, savs dzīvesveids, savas morālās un garīgās vērtības, sava, vienmēr individuāla iekārta. Un, protams, savs egregors. Visas šīs sastāvdaļas stiprina dotajā valstī dzīvojošā cilvēka Dvēseli. Tieši tāpēc daudziem ir ļoti grūti pakārtoties svešam egregoram. Pastāvīga ārvalstu valūtas izmantošana ir visai nedrošs, bet pats galvenais, sarežģīts uzdevums, kas pieprasa pilnīgu energoinformatīvo kopsakarību izpratni.

Vissvarīgākais priekšnosacījums, kas nodrošina pastāvīgu un stabilu nepieciešamā naudas daudzuma esamību, ir pareiza attieksme pret naudu. Naudas enerģija ir saprātīga. Ja jūs gribat uzlabot attiecības ar partneriem no citas valsts, nolieciet uz sava galda vai birojā šīs valsts seno garīgo vērtību simbolus. Tieši senos un noteikti garīgos, nevis vēsturiskos vai kultūras. Garīgos. Šīs valsts naudas enerģija metīsies pretī šai mirdzošajai bākai kā viesuļvētra, tā atnesīs sev līdzi arī vajadzīgos uzticamos partnerus, viņu labvēlību un izpratni.

No otras puses jebkāda lielu un nesaistītu uzņēmumu simbolika novērsīs un virzīs jūsu naudas enerģiju uz tiem uzņēmumiem, kuru reklāma ietilpst jūsu uzņēmuma laukā. Pildspalva ar jebkāda cita uzņēmuma simboliku, izņemot jūsu, uz galvenā grāmatveža galda - droša jūsu naudas noplūdes ķīla jums neizdevīgā virzienā. Nozīmīte uz svarīga darbinieka žaketes atloka, celofāna maisiņš, kalendārs, viss, kas nes sevī jebkādu citu vai svešu simboliku, kļūst par to robu, caur kuru naudas enerģija aizplūst no jūsu biznesa daudz zinošāku un energoinformāciju pārzinošu uzņēmēju virzienā, kas nežēlo līdzekļus šīs enerģijas bāku uzstādīšanai un dāsni dala suvenīrus ar savu simboliku visiem, kas alkst bezmaksas siera.

Naudas enerģiju pārvalda Saturns. Viņš arī valda pār visu, kas saistīts ar papīriem. Tāpēc vienmēr turot savus papīrus kārtībā, jūs pēc analoģijas likuma sakārtojat arī savas finansu lietas.

Atbaida naudu nevērīga vai neuzmanīga attieksme pret maku. Apbružāts, vēl jo vairāk, vecs maks - droša garantija, ka tajā nebūs naudas vai arī tā ātri to atstās.
Saburzītas naudaszīmes kabatās ir vēl drošāks veids, kā zaudēt naudas enerģijas mīlestību. Un, protams, nauda nekad nemīlēs tos, kas nemīl naudu. Naudas šķērdēšana un mētāšanās ar to pa labi un pa kreisi, nevērīga attieksme un neattaisnoti izdevumi spēj pārvērst par ubagu pat visturīgāko cilvēku. Turklāt viņa nauda beigsies daudz ātrāk, nekā varētu cerēt pat, vadoties pēc tīri matemātiskiem aprēķiniem.
Nauda vienkārši pazudīs, tā atstās viņu. Nauda aizplūdīs, iztecēs kā ūdens caur pirkstiem. Un atgūt to tādam cilvēkam būs visai sarežģīti, tikpat sarežģīti, kā atgūt saprātīga un gudra cilvēka uzticību. Tā atgriezīsies pie jums tikai tad, kad jūs mainīsiet sevi. Un ļoti radikāli mainīsiet. Un ne agrāk.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form