Tuvojas jauns Mēness, kā tajā neievilkt līdzi vecās nesaskaņas
Foto: Shutterstock

10. janvārī sāksies šā gada pirmais Mēness cikls, un labi tam, kurš spēj tajā iesoļot, Jaungada nakts apņemšanos spārnots un mīlestības un saskaņas piepildīts. Bet, ko tad, ja attiecībās ielavījušās šķietami (cerams) nepārvaramas pretrunas? Iespējams, var palīdzēt tautas metodes.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Protams, paļauties uz tām vien un pašai "saglabāt pozu" nav iedarbīgs risinājums. Savukārt līdz sirds dziļumiem patiesa vēlme salabot attiecības pat šķietami ikdienišķu darbību var pārvērst maģiskā rituālā. Domai ir spēks!

Maskavas ekstrasenss iepazīstina ar četru sveču rituālu

Tuvojas jauns Mēness, kā tajā neievilkt līdzi vecās nesaskaņas
Foto: Shutterstock

Dmitrijs Ņevskis, mags un praktizējošs mistiķis, kurš vada sabiedriskās organizācijas "Vienradzis" Maskavas nodaļu, kas nodarbojas ar zinātnisko un izglītojošo darbību maģijas, mistikas un reliģijas jomā, iepazīstina ar rituālu, kas der cilvēku samierināšanai neatkarīgi no tā, kādas ir viņu attiecības – laulātie, draugi vai biznesa partneri.

Rituāla veikšanai nepieciešamas četras sveces – zaļa, sarkana un divas – vēlams, atbilstošas horoskopa zīmēm, kas atspoguļo šos cilvēkus.

Sarkano sveci noliec pa kreisi no sevis, bet zaļo – pa labi un aizdedz tās. Paņem rokā pirmo cilvēku simbolizējošo sveci, un, ja tai nav zodiakālās personalizācijas (krāsas), uzraksti uz tās cilvēka vārdu, lai pastiprinātu iedarbību.

Pārvelc to virs sarkanās sveces liesmas, iedomājoties šā cilvēka tēlu, tad pārvelc virs zaļās sveces, nostiprinot šo tēlu. Tieši to pašu izdari ar otru sveci, piešķirot tai otra cilvēka tēlu.

Novieto abas sveces starp degošajām tā, lai tās gulētu cieši blakus, un, skatoties uz tām, iztēlojies, kā notiek samierināšanās. Iedomājies, kā aiziet negatīvās emocijas un to vietā nāk miers.

Paņem sarkano sveci un ar tās vaska pilieniem salīmē gulošās sveces no vienas puses.

Rituāla iedarbību var pastiprināt, šajā laikā skaitot lūgšanas vai iztēlojoties samierināšanās procesu.

Kad sveces salīmētas, noliec vietā sarkano sveci un paņem zaļo. Apgriez gulošās sveces otrādi un ar zaļās sveces vasku salīmē tās no otras puses, atkārtojot lūgšanu vai vizualizējot harmoniskas attiecības.

Kad sveču pāris no abām pusēm salīmēts, vari nodzēst degošās sveces – tās vairs nebūs vajadzīgas. "Pāra" svece tiek saglabāta, līdz notiks samierināšanās un atjaunosies harmoniskas un mierpilnas attiecības.

Rituāla darbības laiks – trīs dienas. Ja šajā laikā samierināšanās process nav sācies, aizdedzini pāra sveci. Skatoties uz uguni, vizualizē cilvēkus un iedomājies attiecību sakārtošanos.

Tā nepieciešams rīkoties, līdz izdeg 1/3 sveces, un pagaidīt trīs dienas. Kā saproti, tev ir vēl divi mēģinājumi ievirzīt visu pareizās sliedēs. Ja tas nenotiks atvēlētajā termiņā (deviņu dienu laikā), tas nozīmē, ka rituāls nav bijis efektīvs. Ne vienmēr iemesls ir rituāla spēkā, iespējams, ka samierināšanai pastāv šķēršļi, kurus šis rituāls nespēj pārvarēt.

Tags

Ezotērika Mēness fāzes Sarakstu karuselis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form