Neviena cilvēka nākotne nav iepriekš pilnībā zināma – tā ir atkarīga no katras izvēles, kuru izdarām. Līdz ar to iespējamo nākotnes scenāriju skaits ir teju vai bezgalīgs. Apmeklēt pareģi var būt jautri un aizraujoši, taču, ja neesi pilnas apziņas stāvoklī, tas var būt ļoti bīstami, turklāt pareģojums var būt kā nelaimes recepte, brīdina "Wakeup-world". Komentē rūnu mantikas un maģijas pasniedzēja Agnese Gloda un dziedniece, runoloģe un fenšui specāliste Jekaterina Stankeviča.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sliktākais, kas var notikt

Patiesībā pareģojumi diezgan viegli var kļūt par patiesību, pat ja notikuma iespēja sākotnēji šķiet minimāla. Brīdī, kad tiek veikts pareģojums un tu tam notici, tā iespēja piepildīties palielinās neskaitāmas reizes. Ja pirms pareģojuma iespēja piepildīties bija 10%, tad pēc tā – pat vairāk nekā 50%.

Runoloģei Jekaterinai šis jautājums allaž šķitis interesants: "Ne reizi vien esmu apspriedusi to ar astrologiem, tarologiem, citiem līdzīgu prakšu meistariem. Mūsu viedokļi sakrīt tajā ziņā, ka cilvēka dzīvē ir kaut kādas "tendences", taču, vai tās tiks realizētas un tieši kādā ceļā, – tas atkarīgs no paša cilvēka izvēles. No viņa ticības tam vai citam notikumam vai liktenim. No viņa aktīvas rīcības un bezdarbības. Šeit darbojas gana daudz faktoru, ko grūti aprakstīt pāris teikumos."

"Gaišreģis norāda vienu (vai pāris) versijas, kā var izvērsties notikumi. Ja kverentu (jautātāju) pareģojums apmierina, jāpieliek maksimums spēka – gan fiziskā, gan emocionālā –, lai pareģojumu piepildītu dzīvē," skaidro rūnu maģijas eksperte Agnese Gloda. "Ja pareģojums nav pozitīvs, vienkārši jāsaprot, ka tā ir tikai viena no vairākām iespējamībām, – nevajag baidīties un barot pareģojumu enerģētiski, bet pielikt spēkus, lai izvairītos no kaut kā tāda piepildīšanās dzīvē."

Tags

Maģija Rituāli Zīlēšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form