Dalailama
Foto: LETA

Laika ziņā pieskaņojoties Rīgā notiekošajām Viņa Svētības XIV Dalailamas mācībām, budisma meditācijas centrs "Ganden" ir izdevis Dalailamas darba "Meditācija ikdienā" (oriģinālais nosaukums – "Cultivating A Daily Meditation") latvisko tulkojumu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šī grāmata būs noderīga ne tikai budisma piekritējiem, bet arī ikvienam, kurš interesējas par meditāciju un atrodas garīgos meklējumos, lai kādas garīgās tradīcijas piekritējs viņš būtu.

"Viegli lasāma un bezgala interesanta grāmata katrai dienai! Pirmo reizi izdota Latvijas Republikas atjaunošanas gadā, visbeidzot tā ir pieejama visiem latviski lasošajiem. Apbrīnas vērta ir Viņa Svētības spēja uzrunāt ikvienu kā sev līdzīgu un sarežģītus budistu traktātus pārvērst katram pieejamā un praktiski izmantojamā materiālā," rezumē Agnese Bišofa, budisma meditācijas centra "Ganden" vadītāja.

Bērnu reanimatologs Pēteris Kļava par grāmatu izteicies šādi: "Viņa Svētība Dalailama ir viens no mūsu civilizācijas viedākajiem un sirds siltākajiem cilvēkiem. Prāts, es, dzīve un attiecības nav tikai budisma mācība. Viņa Svētības grāmata ir patiess meistardarbs, kas universāli ārstē iesprūdušo prātu visaugstākās programmatūras līmenī. Galējā pateicība autoram. Visiem un sev novēlu pilnīgu izārstēšanos.''

Pirmie lasītāji grāmatu "Meditācija ikdienā" varēs iegādāties Viņa Svētības XIV Dalailamas mācību laikā 10.–11. oktobrī "Skonto" hallē. Pēc tam izdevums būs nopērkams Jāņa Rozes grāmatnīcās.

Grāmatas atvēršanas svinības notiks 10. oktobrī "Ganden" centrā, Miera ielā 11-1, plkst.19:00-20:30.

Tags

Dalailama Ezotēriskā literatūra
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form