Patiesība ir tevī iekšā! Konference rosina atrast savu dzīves aicinājumu
Foto: Graphic.lv fotostudija‎

Patiesība ir tevī iekšā! Tāds bija 29. oktobrī Rīgā notikušās koferences "Dialogs ar sevi" moto. Par galveno tēmu – dzīves aicinājumu un uzdevumu – aizraujošus priekšlasījumus bija sagatavojuši dažādu ezotērikas un pašpilnveides jomu speciālisti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Šis ir labdarības pasākums, un daļa ziedojumu tiks novirzīta labdarības projektam "Sajūtu pietura", atbalstot biedrības "Eurika" projektu sociālā riska ģimenēm – veicinot šo ģimeņu integrāciju, radot iespēju izkļūt no ikdienas problēmu gūsta un palūkoties uz savām dzīves iespējām no cita skatu punkta.

Lai arī sabiedrība ir snaudošā stadijā, tomēr liela daļa mostas no miega, berzē acis un uzdod aizvien vairāk jautājumus, kas sākas ar vārdu "kāpēc". Mēs vēlamies piedāvāt zināšanas, kas ļauj palūkoties uz savu ķermeni no malas un atrast atbildes, kuras jau ir dotas, piemēram, plaukstu līnijās, sejas proporcijās un apģērba krāsu izvēlē. Izzināt savu uzdevumu un pildīt to cilvēkam ir liela laime. Jau izsenis ir izstrādātas dažādas metodes, lai noskaidrotu – kāpēc es esmu šeit uz zemes un ko vislabāk es protu?

Katram ir kāds dzīves uzdevums... kāda vienreizēja dāvana vai talants, ko dot citiem. Ja mēs izmantojam savu talantu, lai kalpotu citiem, mēs iepazīstam arī paši sava gara ekstāzi un triumfu, kas ir visu mērķu mērķis. Dīpaks Čopra

Konferences mērķis ir palīdzēt cilvēkiem sevi saprast un sākt darīt to, kas sniedz baudu un prieku, palīdzēt ieraudzīt, sajust, saprast savu dzīves aicinājumu un šīs dzīves uzdevumus," skaidro viena no konferences rīkotājām, reinkarnacionikas speciāliste Inga Ružicka.

Jāpiebilst, ka Ingas kontā šī ir jau otrā konference ar labdarīgu mērķi – pirmā bija veltīta jauniešiem, kuri jau kopš bērnības jūtas citādi, jo redz, dzirds un sajūt vairāk nekā viņu vienaudži.

Par to, kādas atziņas radām konferencē, lasiet fotomirkļu parakstos!

Patiesība ir tevī iekšā! Konference rosina atrast savu dzīves aicinājumu
Foto: Graphic.lv fotostudija‎

Inga Ružicka, reinkarniste, dvēseles pētniece un terapeite, gids pašam pie sevis, virtuālās apmācības projekta "Dzīves elpa" pasniedzēja. "Veidoju aprakstus, kuri ļauj ar "Likteņa matricas" palīdzību noskaidrot savus karmiskos uzdevumu, savus šīs dzīves uzdevumu uz šo iemiesošanās reizi. Par reinkarnisti es sevi saucu tāpēc, ka es interesējos un pētu iepriekšējās dzīves, dzīvi starp dzīvēm un dvēseļu pasauli. Vēl pirms sešiem gadiem es strādāju lielā telekomunikāciju uzņēmumā par līgumu apstrādes speciālisti. Nostrādāju tur pilnus 12 gadus un aizgāju, jo sāku uz darbu iet ar piespiešanos. Mana pirmā grūtniecība mani piespieda aizdomāties par to, kas es esmu? Kāda ir dzīves jēga? Kāda jēga ir atrasties šeit, uz Zemes? Tas bija mans sākuma punkts uz savu dzīves aicinājumu."

Patiesība ir tevī iekšā! Konference rosina atrast savu dzīves aicinājumu
Foto: Graphic.lv fotostudija‎

Māris Belte, fenotipoloģijas speciālists, ārsts psihoterapeits, uzņēmējs un starptautiski sertificēts vadības konsultants, vada seminārus un lekcijas par biznesa psiholoģiju un saskarsmi. Fenotipoloģija ir tehnoloģija cilvēka rakstura noteikšanai pēc viņa ārējā izskata (sejas iezīmēm). Fenotips ir ģenētikas ārējā izpausme. "Pēc fenotipoloģijas apgūšanas visas personiskās īpatnības un rakstura īpašības, ko nosaka ģenētika, var nolasīt cilvēka sejā. Kā matemātika neaizstāj smadzenes, bet gan palīdz smadzenēm, tā arī fenotipoloģija neaizstāj intuīciju, dzīves pieredzi un iegūtās psiholoģijas zināšanas, bet gan papildina tās."

Patiesība ir tevī iekšā! Konference rosina atrast savu dzīves aicinājumu
Foto: Graphic.lv fotostudija‎

Santa Pīlāce, aura-somas pasniedzēja un praktiķe: "Manas dzīves aicinājums ir palīdzēt cilvēkiem atcerēties, kas viņi ir, un paust to no visa spēka! Mēs katrs esam gaisma, garīgas būtnes ar cilvēcisku pieredzi, kuras nākušas šeit uz zemes, lai katra savā veidā paustu savu patieso būtību. 15 gadus esmu pavadījusi sevis meklējumos, izmēģinot daudz dažādas prakses un metodes. Šobrīd savā ikdienas praksē izmantoju krāsu terapiju aura-soma, astroloģiju, holodinamiku un aromterapiju. Man svarīgi ļaut cilvēkam būt pašam, sajust un sadzirdēt paša dvēseli. Kopdarba laikā reizēm zūd laika sajūta, bet rodas dvēseles klātbūtnes sajūta, kas ir ļoti svarīgs transformācijas ceļa posms, lai atgrieztos atpakaļ pie sevis."

Noteikti ir kaut kas, ko es māku un varu izdarīt labāk nekā jebkurš cits pasaulē! Katram unikālajam talantam un tā izmantošanai ir arī īpašas vajadzības. Ja tās atbilsts mana talanta radošajai izpausmei, rodas dzirkstele, no kuras var rasties turība un pārticība. Dīpaks Čopra
Patiesība ir tevī iekšā! Konference rosina atrast savu dzīves aicinājumu
Foto: Graphic.lv fotostudija‎

Dita Blūma–Balinska, numeroloģe: "Jau no 2008. gada esmu aizrāvusies ar zinātni, kas balstās uz aprēķiniem. Numeroloģija manā skatījumā ir fantastisks instruments, kas palīdz saprast un caur cipariem skaidrot lietu būtību un procesus. Tā man ir palīdzējusi saprast ne tikai sevi, bet arī apkārtējos, lietu kārtību un daudz dažādas nianses, kas notiek mums līdzās. Zinātne ļoti labi palīdz ikdienā, saskarsmē un lietišķajās sfērās. Viens ir izzināt, bet otrs – zināt kā to izmantot sevis labā. Ja visapkārt cilvēkam ir viņam labvēlīgi cipari, tad arī viņa dzīvē viss notiek daudz harmoniskāk."

Patiesība ir tevī iekšā! Konference rosina atrast savu dzīves aicinājumu
Foto: Graphic.lv fotostudija‎

Aleksandrs Bespalovs, vēdiskais astrologs, hiromants un numerologs, vēdiskās zināšanas apguvis Indijā pie mistiķiem un hiromantiem: "Ar vēdisko kultūru pirmoreiz saskāros 1994. gadā, un tas mani tā aizrāva, ka vairākus gadus veltīju mūka praksēm un izpratnei par mūsu eksistenci uz šīs zemes. Vēdiskā hiromantija ir sena zinātne par cilvēka izzināšanu pēc viņa rokām. Mūsu rokas ir unikālas un individuālas. Visas līnijas, izcilnīši un līdzīgas zīmes ataino mūsu karmu no iepriekšējām dzīvēm un rāda, ar kādām grūtībām mums nāksies sastapties, kā arī to, cik laimes un prieka mums pienākas. Rokas ir mūsu apziņas atspulgs un glabā individuālās karmas nospiedumus."

Patiesība ir tevī iekšā! Konference rosina atrast savu dzīves aicinājumu
Foto: Graphic.lv fotostudija‎

Matīss Barkovskis, "Latvijas lepnums 2008", labdarības fonda "Eurika" vadītājs un čanelinga treneris: "Esmu saskāries ar dažādām būtnēm Visumā, kā arī esmu tās čanelingojis. Visbiežāk sazinos ar būtni vārdā Enriko no zeltainās gaismas pasaules, kur ir tikai prieks un sajūsma. Bieži pie manis vēršas arī citas būtnes, lai nodotu ziņu kādam cilvēkam, kurš meklē informāciju vai palīdzību. Pamatdoma čanelingam ir sakārtot domāšanu un veidot garīgu izpratni par lietām un notikumiem dzīvē."

Patiesība ir tevī iekšā! Konference rosina atrast savu dzīves aicinājumu
Foto: Graphic.lv fotostudija‎

Gints Barkovskis, okeāna airētājs, Indigo skolas vadītājs un smieklu jogas pasniedzējs: "Atļauju sev priecāties par jebko – par to, ka tu esi, par jaunu dienu, par sauli, dzīvi, pavasari, kaut vai pat par neko. Šovasar 142 dienās kopā ar draugu airu laivā bez buras, bez motora, bez pavadoša kutera pārpeldējām 8400 km pāri Atlantijas okeānam no Namībijas līdz Brazīlijai. Tas bija līdz sirds dziļumiem saviļņojošs piedzīvojums, kas palīdzēja ieraudzīt dzīvi daudz spilgtākās krāsās, atklāt okeānu un arī sevi pavisam jaunā gaismā."

Patiesība ir tevī iekšā! Konference rosina atrast savu dzīves aicinājumu
Foto: Graphic.lv fotostudija‎

Gunta Dauģe, maiju kalendāra zinātāja, dienu salicēja, taroloģe, litoterapeite, virtuālās apmācības projekta "Dzīves elpa" pasniedzēja: "Katrā no mums ir punkts, kas nosaucams par "niezi". Šis punkts nemitīgi par sevi atgādina, liekot atkal un atkal jautāt – kāda ir jēga tam, ko es daru? Kāpēc vispār es dzīvoju? Kur ir mana vieta? Katram no mums viņš kaut kur iekšā niez, kasās un neliek mieru. Tāpēc agrāk vai vēlāk mēs sākam taustīties un meklēt to aicinājumu, kas ir šā punkta būtība, to, kāpēc šis punkts mūsos ir! Un tad mēs apjaušam, ka katrs no mums ir radītājs! Dievs radīja mūs pēc savas līdzības! Radīja, lai mēs radītu! Un maiju kalendārs dod iespēju mums radīt sevi un savu dzīvi ik dienas."

Patiesība ir tevī iekšā! Konference rosina atrast savu dzīves aicinājumu
Foto: Graphic.lv fotostudija‎

Māris Pīlācis, skaņas terapeits, šamaniskā ceļa gājējs, profesionāls pasākumu un kāzu vadītājs: "Skaņa ir unikāla vibrācija, kura spēj mūs ievest dažādu sajūtu un emociju okeānā. Ikdiena ar savu steigu, satraukumiem un izaicinājumiem dara savu. Prāts bieži vien ir nenomierināms, tā aktīvā darbošanās liedz sadzirdēt savu dvēseli. Bailes un stress traucē pilnvērtīgi baudīt mirkli, kuru dzīvojam. Ne visi cilvēki spēj sevi šajā karuselī nomierināt, abstrahēties un sajust iekšēju mieru un harmoniju. Lai to izdarītu, lieliski palīdz skaņas dziedinošais spēks. Iekšējo mieru var radīt klausoties un sajūtot čakrafona radītās meditatīvās skaņas vibrācijas."

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form