Kas ir transpersonālā biznesa psiholoģija?Tā ir radusies, praktiski izmantojot transpersonālo psiholoģijas un transpersonālās psihoterapijas metodes biznesa un sabiedrisko organizāciju konsultēšanā. Transpersonālā psihoterapija ir viena no jaunākajām psiholoģisko prakšu jomām. Transpersonālā pieeja fokusē uzmanību uz psihes dziļākajiem aspektiem un atver ceļu uz cilvēka patieso "Es", vienotību ar pasauli un pašam ar sevi, harmoniskāku dzīvi un veiksmīgu pašrealizāciju.

Gadu desmitiem ilgā pieredze transpersonālajiem psihologiem un psihoterapeitiem dod pamatu apgalvot, ka viss, kas ir nepieciešams laimīgai dzīvei, jau atrodas paša cilvēka dziļākajā "dvēseles dārgumu krātuvē".

Šādu katra cilvēka dvēseles dārgumu, slēpto vai neizpausto resursu atklāšana ir transpersonālās psihoterapijas galvenais uzdevums.

Transpersonālā pieeja nav zināšanu kopums, prasmes vai iemaņas, likumi vai gatavi rīcības algoritmi, know-how apvienojums, bet gan efektīvāks domāšanas veids, kā pieveikt izaicinājumus personīgājā un profesionālajā dzīvē. Tas ir filosofisko, garīgo un psiholoģisko zināšanu integrāla kopums, kas praktiski pielietojams ikdienas biznesa un personīgo dzīves uzdevumu veikšanai. Šīs pieejas zināšanas ļauj attīstīt elastīgāku un radošāku profesionālās domāšanas stilu, kas ļauj radīt harmoniskāku biznesa vidi un autentiskāku indivīda dzīvesveidu.

Transpersonālā psiholoģija sniedz plašu, praktisku instrumentu klāstu, kas palīdz radīt harmoniju profesionālajā un privātajā dzīvē.

Tags

Garīgā veselība Psiholoģija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form