Augošs Mēness

Kā Mēness fāzes ietekmē mīlestību un attiecības?
Foto: Shutterstock

Līdz ar pagriezienu un Mēness augšanu parādās arī iespēja uzsākt jaunu virzienu attiecībās. Šis ir labs laiks, lai acīmredzami flirtētu, varētu gadīties arī erotiski piedzīvojumi un neizpaliks arī aizraujoši attiecību partnera meklējumi. Šajā laikā cieša draudzība var pāraugt ilgtermiņa mīlas dēkā. Mēness gādās par īsto enerģiju! Jo labāk, ja tas notiek Auna vai Lauvas dienās.

Tikko iemīlējušies sāks kalt nākotnes plānus. Jo arī zodiaka zīmes piedzīvo sava veida "augšanu", un uzkrājas to pieredze, īpaši pēc Jaunmēness viss kļūst skaidrāk saprotams.

Ļoti izteikta ir jutekliskā attiecību puse. Tas nenozīmē, ka pieskārieni, skatieni, smaržas, skaņas būs īpaši satraucošas tiem, kas vēlas tvert. Gribēsies izdzīvot seksuālas fantāzijas dzīvē un būt trakam mīlas frontē. Līdz ar augošu Mēnesi aug arī seksualitāte.

Vēl vairāk – jo vairāk Meness pieaug, jo lielāka būs vēlme saistīties laulības saitēm. Īpaši Vērša zīmes dienās, kas ir vēlamāk.

Tags

Attiecības Mēness fāzes Pilnmēness
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form