Dzīve mezglojas? Ņem talkā savu eņģeli!
Foto: stock.xchng

15. novembris dažās tradīcijās skaitās vispiemērotakais datums, lai dibinātu saikni ar savu sargeņģeli. Pēc eņģeļu praktiķu domām, šis ir viens no veidiem, kā atbrīvoties no dzīvi apgrūtinošiem solījumiem un citiem šķēršļiem. Iespējams, te var noderēt meditācija ko savā darbā "Uz gaismas spārniem" piedāvā Ronna Hermane.

Ieteikums: pirms ķerties pie šīs prakses, uzmanīgi izlasi meditācijas tekstu, lai pārliecinātos, ka zini, ko deklarē, un esi vienisprātis ar katru frāzi.

Un atceries, ka ikvienu praksi vari pārrakstīt sev piemērotākā formā.

Kā izpildīt praksi

 1. Ieej meditatīvā stāvoklī, veicot pāris dziļas ieelpas un izelpas, koncentrējies uz savu sirdi.
 2. Kad sajutīsi, ka tavas domas norimušas un ka esi iegrimis sevī, atver acis un skaidri un, vēlams, skaļi izsaki:
 3. Es piesaucu savu vareno "ES ESMU", lai tā klātbūtne piepilda mani ar viedumu, vērību un mīlošu nolūku. Lai notiek tā.
 4. Es atbrīvojos no jebkurām gaidām attiecībā uz manu garīgo izaugsmi un virzību uz priekšu. Katru dienu es dzīvošu pašreizējā mirklī, koncentrējoties uz harmonisku attiecību izveidi starp ķermeni, prātu un emocijām – un manu Augstāko "Es".
 5. Es atbrīvojos no visām norunām ar māti, tēvu, bērniem, vīru (sievu), brāļiem, māsām, draugiem, smilškastes biedriem, kolēģiem, skolotājiem, skolniekiem un vispār visiem, kas atsauc mani trīsdimensiju realitātē.
 6. Es atbrīvojos no visām kļūdainajām izpratnēm par mīlestību, prieku, mieru, harmoniju, drošību, pārpilnību, radošajām spējām, dzīvības spēkiem, mīlestību un labklājību, novecošanu un nāvi.
 7. Es atbrīvojos no pienākuma glābt pasauli vai kādu šajā pasaulē.
 8. Es apzinos, ka mana misija ir atzīt savu Meistarību un būt dzīvam, mīlošam paraugam visiem, ne no viena neko negaidot.
 9. Es atbrīvojos no visas līdzšinējās iespaidošanas un no šūnu atmiņas par manu ķermenisko formu.
 10. Es pieprasu manu Dieva doto skaistumu, dzīvotspēju, veselību un labklājību, zinot, ka tas ir mans dabiskais esības stāvoklis. Man tikai jāseko Gara draudzīgajiem pamudinājumiem, lai manifestētu šo pilnību.
 11. Es atbrīvojos no visām gaidām attiecībā uz manām radošajām spējām un darbu.
 12. Es strādāju un radu savam personīgajam priekam. Un es zinu, ka mana pārpilnība nāk no Gara, nevis no maniem centieniem. Man tikai jātic, ka esmu to pelnījis.
 13. Es atbrīvojos no varas, kas pār mani ir trīsdimensiju varām un iestādēm.
 14. Tās nekontrolēs mani, manu pārpilnību un manu drošību. Man ir pietiekami spēka, lai manifestētu drošību, būtu absolūti pašpietiekama personība un pilnībā kontrolētu savu likteni.
 15. Es atbrīvojos no visiem atlikušajiem karmiskajiem parādiem un disharmoniskas enerģijas savos ķermeņos – fiziskajā, mentālajā, emocionālajā un astrālajā.
 16. Tagad es viegli un eleganti atrisinu visas situācijas un paplašinos Gaismā, lai pievienotos Paradīzes uz Zemes līdzradīšanā.
 17. Es atbrīvojos no visām kļūdainajām izpratnēm attiecībā uz manu spēju smelt zināšanas, viedumu un racionālo informāciju no Gara un Augstākajām Sfērām.
 18. Es smeļu savas jaunās zināšanas un viedumu, lai mācītos, augtu un kalpotu par dzīvu piemēru apkārtējiem.
 19. Es atbrīvojos no jebkāda nosodījuma un visām gaidām attiecībā uz citiem cilvēkiem, zinot, ka katrs aizņem savu vietu pasaulē un atrodas savā evolūcijas pakāpē.
 20. Es visiem dāvāju mīlestību un atbalstu, taču piedāvāju informāciju vien tad, kad man to lūdz, saprotot, ka manai patiesībai nav obligāti jāsaskan ar citu patiesībām.

P.S. Ērtības labad iesakām uzlikt fonā iedvesmojošu, mierīgu muziku un ierunāt šo tekstu diktofonā, lai meditācijas laikā "piekristu savai balsij".

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form