TuTakRagana: 'lietošanas' pamācība
Foto: Shutterstock

Interneta dzīlēs sastopamas visādas pērles, piemēram, šis Margo Volkovas humora pilnais apcerējums, īsteni piemērots Valpurģu naktij. Iespējams, samanīsi tajā kaut ko sev pazīstamu.

TuTakRagana – tas ir unikāls personāžs parastā mirstīgā dzīvē.

TuTakRagana ir apveltīta ar kaudzi īpašību, kuru esamību tev, kā jau kārtīgam skeptiķim nākas, ir vienkārši pienākums apgāzt vai apliecināt.
Lūk, īsa instrukcija, kā apieties ar TuTakRaganu. Seko tai, un tevi gaida brīnišķa, bezrūpīga nākotne... nākamajā inkarnācijā.

TuTakRagana ir speciāliste jebkurā jomā. Prasi viņai "izmest kārtis uz mīlestību" pat tad, ja viņa vispār neizmanto kārtis mantikā. Nekādas. Pat ne kontūrkartes. Tevi tas nesatrauc. TuTakRaganai jāzīlē uz visa, kas guļ, kustas vai nervozi rausta ķepiņas.

Pēc iespējas biežāk stāsti TuTakRaganai murgainus sapņus, kuros tev pakaļ dzenas tiranozaurs. Viņas kā trakas mīl klausīties citu cilvēku sapņos. Īpaši, ja stāsts ir monotons un garlaicīgs. Neskopojies uz detaļām, notikumiem un emocijām, sapņu tulkošanas zinātnē taču ir svarīgs katrs sīkums.

Sūti uz bezmaksas diagnostiku attālus radiniekus vai paviršus paziņas. TuTakRaganām, kā jau garīgām būtnēm, zemes barība nav nepieciešama. Viņas strādā idejas vārdā, un vispār – lieka prakse par ļaunu nenāks. Un vēl – TuTakRaganas dievina uzklausīt citu cilvēku čīkstēšanu un dot padomus.

Pieceiz dienā prasi pazīlēt, ideālā gadījumā – par vienu un to pašu jautājumu. Ja nu pēkšņi pēc 15 minūtēm viss pasaulē ir izmainījies un princis baltā zirgā jau piebremzējis pie tavas kāpņutelpas...
Nekad neklausi TuTakRaganas ieteikumiem, īpaši, ja viņa saka, ka piektdienas vakarā jābūt piesardzīgākai, – tīšām staigā pa tumšām vārtrūmēm! Vispār jau viņa to saka drošības pēc, bet tikai tu pati esi savas dzīves saimniece.

TuTakRagana: 'lietošanas' pamācība
Foto: Shutterstock

Kaunini TuTakRaganu jebkurā izdevīgā brīdī un no sirds brīnies: "Kā – tev pārdeva vecu kefīru?", "Kā – tevi pameta puisis?", "Nepatikšanas darbā? TuTakRagana!". Raganām taču jebkuras cilvēciskas kļūdas un maldi ir sveši, viņas ir pilnīgas būtnes, kas nodrošinātas pret dzīves sitieniem.

Prasi noņemt lāstu. Nemitīgi dīc, sak', tevi nolādēja, nobrīnēja, apčukstēja skauģi, vēl drusciņ, un beigta būsi. Uzzini par "tīrīšanu" un ik nedēļu pieprasi kaut ko nebūt tīrīt. Sīkumos neieslīgsti, TuTakRagana pati visu sapratīs.

Pieņem par likumu – jebkurā nesaprotamā situācijā žēloties TuTakRaganai. Psihoanalītiķi mūsdienās dārgi, bet viņas pakalpojumi ir par brīvu. Zini – TuTakRagana naktis neguļ un skumji dvašo pie mobilā tālruņa četros no rīta, tavu zvanu gaidot.

Īpašu lomu saiknē ar TuTakRaganu ieņem zīlēšanas. Nekad neko nestāsti, neziņo par problēmām, kas tevi nomāc. Lai pati uzmin. Galu galā, visas TuTakRaganas prot lasīt domas.

Ja TuTakRaganai sistemātiski neveicas – padomā, varbūt viņa nemaz nav nekāda ragana? Kas tas vispār par magu, kurš neprot pieburt veselu vagonu laimes?!

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form