29. septembra jubilārs – erca astotnieks
Foto: Andreas Kind / cc

Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir erca astotnieks. Ko tas vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Erca astotnieks ir visīstākā mīlestības spēka kārts, taču ar savu spēku tai jāmācās rīkoties prātīgi. Rīkojoties pēc godaprāta, erca astotnieks var sasniegt garīgas virsotnes un dāsni dalīties ar savas mīlestības dziedinošo spēku (ne velti šī tiek dēvēta par dziednieku kārti). Daudzi šīs kārts pārstāvji kļūst par izciliem skolotājiem, māksliniekiem, valsts darbiniekiem. Katrā ziņā slavas potenciāls ir milzīgs (pat viszemākajā līmenī viņš savu tuvinieku lokā būs populārs). Erca astotniekam ir izcilas prāta spējas, tikai ārkārtas gadījumos viņš varētu palikt bez darba.

Pats erca astotnieks pēc uzmanības nealkst tik ļoti kā vairums citu kāršu, tāpēc parasti saglabā kontroli pār partneri. Bet tas arī nozīmē, ka viņš pats mēdz saraut saiknes, lai dotos pie cita – viņu apmierinošāka partnera.

Uzdevumi: personiskajā dzīvē jākontrolē savas izpausmes un apetīte, jāapslāpē sava agresija partnerattiecībās (īpaši tas attiecas uz sievietēm). Savs spēks jāvalda, jo vienīgi tā erca astotnieks var tikt pie laimīgām attiecībām.

Pārbaudījumi: erca astotnieka magnētisms ir tik liels, ka viņš pats var nokļūt tā gūstā un sākt to izmantot uz citu rēķina (šādā gadījumā karmiskā atmaksa neliks sevi ilgi gaidīt). Pārstrādāšanās un nevērīga atieksme pret savu ķermeni un veselību var sāpīgi atmaksāties.

Erca astotnieki ir arī Migels de Servantess, Klauss Fukss, Mikelandželo Antonioni, Gunārs Freidenfelds.

Tags

Dzimšanas kārts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form