Šī ir pavēlnieka kārts, jo zem tās dzimušie ir visa pašu iecerētā pavēlnieki. Profesionālajā jomā vairumā gadījumu pīķa kungs tiek līdz pašai virsotnei, daudzi ar savu magnetismu apbur izklaides jomā. Būdams visspēcīgākais no kavas kungiem, pīķa kungs spēj tikt galā ar milzu atbildību, kļūt par izcilu līderi un nest cilvēcei daudz labuma.

Pīķa kungs ir nasks uz mācīšanos un gatavs darīt ļoti daudz, lai gūtu atzinību. Viņš spēj vadīt lielas organizācijas, jo nav pakļauts ietekmei no malas.

Savukārt mīlas jomā viņam šāda izlēmība nepiemīt, tāpēc bieži viņš paliek neprecēts visu mūžu. Mīlestībai pīķa kungs pieiet pārmēru racionāli, sirds dziļumos baidās no pārmaiņām un reti kad ļauj kādam sev pietuvoties pārāk tuvu.

Uzdevumi: atbrīvoties no sava nervozuma, nemētāties no vienas idejas pie citas un pilnībā atdoties kādai vienai konkrētai lietai. Iemācīties apmierināt savu godkāri jēdzīgā formātā. Atrast veidu, kā viņa iekšējais spēks palīdz, nevis traucē pielāgoties pārmaiņām dzīvē.

Pārbaudījumi: gudram gudra nelaime, taču risinājums ir nevis sodīties par sūru dzīvi, bet ar cieņu pieņemt varas un atbildības "kroni", kas viņam kopš dzimšanas pienākas, un godam kalpot cilvēcei.

Pīķa kungi ir arī Rūdolfs Blaumanis, Edgars Hūvers, Kims Filbijs, Džeroms Deivids Selindžers.