Ģenētiskā informācija līdzinās frekvenču joslai

Laimīgs cilvēks nevar būt sasprindzis. Cik enerģijas patērējam, lai atslābinātos?
Foto: Shutterstock

Turpināsim par ģenētiku. Viss ir enerģija, arī informācija ir enerģija. Eksistē energoinformatīvās būtnes vai "būtības", vai "neorganiskā dzīvība". Turklāt, ja pasaulē ir vairāk nekā trīs dimensijas, tad nekur nav teikts, ka trīsdimensiju pasaules vīrusu kolonijai nevar būt vienots ķermenis vai saprāts kaut kādā 5. vai 16. dimensijā. Varbūt tas, ko mēs uzskatām par vīrusu koloniju, ir tikai kāda 16. dimensiju hobita kāju spalvu gali. Nu, tas tā – apetītes rosināšanai.

Ja viss ir enerģija, tad vakcinācijai var izmantot ne tikai novājinātus vīrusus vai baktērijas, bet tikai to energoinformatīvo sastāvdaļu, un sīkbūtnes fiziskā klātbūtne vakcīnā vispār nav nepieciešama, pat homeopātiskās devās! Lai sāktu izstrādāt antivielas, organismam pietiek, ja mēs nododam tam informatīvo komponenti! Ja rūpīgi palasa Paracelza darbus un zina, kur meklēt, šo informāciju var atrast. Un Paracelzu uzskata par vienu no mūsdienu medicīnas pamatlicējiem.

Ja tā, tad par ģenētisko informāciju mēs varam runāt kā par... frekvenču joslu, kas raksturīga konkrētai dzimtai. (Par dzimtu šeit dēvēsim dvēseļu kopumu, kuras izlēmušas kopīgi iet savas garīgās attīstības ceļu, cikliski mainoties, turklāt vecvectēvam un mazdēlam var izrādīties viena un tā pati dvēsele). Ja nav dzimtu, nevar notikt garīgā attīstība, bet tur, kur beidzas progress, loģiski, sākas regress.

Vēl viens salīdzinājums – ja ķermenis ir dators, tad dvēsele ir virtuālā vide vai operētājsistēma. Viena dzimta "Windows", otra " Linux", trešā, pieņemsim, "Android". Kļūst skaidrs, ka nekas nav skaidrs...

Tags

Cilvēks Stress
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form