Ar kuru galu mēs domājam?

Laimīgs cilvēks nevar būt sasprindzis. Cik enerģijas patērējam, lai atslābinātos?
Foto: Shutterstock

Labi, mēģinām citādi – domas ir "datorvīrusi", kurus var saķert caur mūsu galveno "modēmu" – smadzenēm. Lai gan – "galveno" – tas ir skaļi teikts: mūsu zarnu traktā ir vairāk nervu šūnu nekā galvas smadzenēs. Ja tā – varam domās nolikt līdzās divas sistēmas:

  • smadzenes, smadzenītes, mugurkaula smadzenes,
  • zarnu trakts, kuņģis un barības vads.

Līdzība ir šokējoša! Ja fizisko barību mēs uzņemam caur barības vadu, tā nonāk kuņģī, kur skābe to sadala pa sastāvdaļām, lai neielaistu svešu DNS mūsu organismā (jo, ja mēs pa taisno iebūvēsim svešu DNS savā organismā, mēs kļūsim toleranti, un tolerance, kas, no demokrātijas viedokļa, ir ļoti vēlama lieta, no bioloģijas viedokļa ir nāvējoša slimība organismam). Atkal dīvainas paralēles... Tātad kuņģa sašķeltās aminoskābes nonāk zarnu traktā, kur tiek pārstrādātas un uzsūktas.

Turpinot analoģiju, kā augšā, tā apakšā: ja barību mēs uzņemam ar muti, tad iznāk, ka domas (garīgo barību) mēs uzņemam "ar sēžas nervu". Krieviem pat ir tāds teiciens, ar kuru vietu sajūt. Pašam kļūst neomulīgi, bet ir taču tautā izplatīts arī teiciens: "Ar kuru galu tu domā?"... Ja mēs visi domājam "ne ar to galu" tad nav brīnums, ka esam tur, kur esam, atvainojos, tur, kur domājam!

Apziņa ir telpas veids. Laiks ir dzīva (enerģētiska) būtne un telpas veids. Dzīvot svešā laikā ir tas pats, kas dzīvot svešā telpā! Tāpēc jebkura okupācijas vara sāk savu invāziju, uzspiežot savu laiku, savus svētkus, savu kalendāru, laika joslu, valodu, ticību, svētkus un idejas. Zaudējot brīvo gribu, zaudējot prieku dzīvot, nonākot rutīnā, cilvēka enerģijas sastājas, un cilvēks saslimst. Tātad, lai izveseļotos, nepieciešams atjaunot savu brīvo gribu. Kā teica Brastiņu Ernests: "Kad tu esi viens – tu esi Pats, un, kad tu esi Pats, – tu esi Kungs!"

Tags

Cilvēks Stress
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form