Kad retinās enerģija, pieaug masa

Laimīgs cilvēks nevar būt sasprindzis. Cik enerģijas patērējam, lai atslābinātos?
Foto: Shutterstock

Šai sakarā ir vērts piezīmēt vēl vienu dīvainu lietu – valstīs ar augstām sociālām garantijām cilvēkiem parādās liekā svara problēmas. Protams, daudz ko var norakstīt uz nepareizu barību. Lai gan nav skaidrs – ja sociālo garantiju un labklājības līmenis ir augsts, kāmdēļ tad tauta ēdiena vietā ēd "fāstfūdu"?...

Ir arī enerģētiskā komponente – ja sāk retināties enerģētikais lauks, fiziskais ķermenis atbild ar fiziskās masa spieaugumu, lai kompensētu iztrūkstošo.

Ir tāds vingrojumu kompleks "Pieci tibetieši" vai " Atdzimšanas acs", kas ievērojami atjauno organismu. Tad, lūk, viens no svarīgākajiem vingrinājumiem šajā kompleksā ir griešanās ap savu asi. Kāpēc? Ap mūsu fizisko ķermeni ir enerģijas virpulis – "aura", precīzāk – konkrēta auras daļa, no kuras blīvuma ir atkarīga organisma spēja dzīvot. Jaunībā šis virpulis ir izteikti ārpus ķermeņa, pusmūžā gandrīz sakrīt ar ķermeņa robežām, bet vecumā paliek tikai ap pašiem kauliem. Virpuļojot ap savu asi, mēs inducējam šajā laukā papildu blīvumu un līdz ar to palēninām fiziskā ķermeņa novecošanas reakciju.

Lai nodzīvotu 600 gadus, kas ir mūsu sirds un asinsvadu sistēmas garantijas laiks, ar šo vingrinājumu nepietiks, bet nodzīvot 120 gadus, ja laikus sāk un regulāri praktizē – tas ir pilnībā iespējams. Nu, un tīri kosmētiskais efekts – var izdoties nomest ne tikai dažus, bet pat dažus desmitus gadu. Vēl – ja veicam vingrinājumus, kas veicina mūsu enerģijas līmeņa paaugstināšanos, mēs vienlaikus veicinām savu spēju mācīties un mācīt citus.

Bet es neko neuzspiežu – jūsu dzīve – jūsu noteikumi!

Tags

Cilvēks Stress
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form