Laimīgs cilvēks nevar būt sasprindzis. Cik enerģijas patērējam, lai atslābinātos?
Foto: Shutterstock

Enerģija seko uzmanībai – tas tā kā nu būtu zināms visiem. Caur saviem maņu orgāņiem mēs uzņemam enerģiju informācijas veidā. Ja enerģijas aprite ķermenī nosprostojas, tad, gluži loģiski, veidojas slimība. Kā darbojas šīs shēmas, un vai tās ir iespējams "piemānīt"?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Stress–saspringums–enerģētiskā stagnācija–"iekaisums"– slimība – lūk, vienkāršā ķēdīte ar visiem posmiņiem. Iekaisums ir lokāls punkts ķermenī, kurā paceļas temperatūra. Un temperatūras paaugstināšanās ir organisma azsargreakcijas veids. Enerģētiski to var izskaidrot visai negaidītā veidā: enerģētiskais aizsprosts rada īssavienojumu telpā starp mūsu pasauli un mūsu antipasauli. Liekā enerģija tiek "iezemēta" caur antipasauli, šā processa laikā notiek mikroanihilācija, kas arī paceļ ķermeņa temperatūru. Izklausās dīvaini un sarežģīti, bet šāds skaidrojums ļauj vienkāršot parādības izpratni. Pieņemam kā darba versiju, līdz parādās labāka hipotēze.

Informācija arī ir enerģija. Ja mēs pārsātinamies ar informāciju, atkal veidojas stress, saspringums, stagnācija – kā rezultātā var saslimt. Pēdējos gadu desmitos ir parādījies tā sauktais "ezotēriskais tūrisms" – klaiņot no skolotāja pie skolotāja, no viena tempļa uz otru, bez īpašas sistēmas un jēgas. Pēc principa "ja nu noder". Ja tu apgūsti vienu konkrētu sistēmu (nav svarīgi, kādu) un neuzkrāj lieku informāciju, viss ir kārtībā. Bet, ja tu sāc vākt haotiski no dažādām sistēmām, nekur īsti neiedziļinoties, – tas var kaitēt ne tikai tavai garīgajai, bet pat fiziskajai veselībai.

Kur ir izeja?

Jebkuras zāles var tikt izmantotas kā inde, un jebkura inde var tikt pielietota kā zāles – viss ir atkarīgs no dozas, kurā to lietojam.

Tags

Cilvēks Stress
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form