Kas Jaunavai "kritīs no gaisa"?

Neticēsi – nauda! Īpaši tām Jaunavām, kuras 2015. gada beigās un 2016. gadā nekūļāja kājas, bet nopietni piestrādāja pie sava snieguma. Nu ir pienācis laiks "novākt ražu" un arīdzan nopelnīto patērēt. Tā kā Jaunava, visticamāk, jutīsies savā garā stipra (lasi – enerģija būs, un Jaunava pratīs to atjaunot), arī šogad viņai darāmā netrūks – ne darbā, ne mājās. Un tas ir labi, jo tādējādi Jaunavai pietiks spara savest kārtībā savu īpašumu.

Kur nolikts Jaunavas grābeklis?

Mājokļa un ģimenes jautājumi ir jārisina, turklāt – pirms situācija ir samilzusi līdz radu naidam. Jaunavai droši vien būs vēlme līdz pēdējām brīdim izlikties par aklu un kurlu, tomēr šis, šķiet, nebūs tas gads, kad nesaskaņas pašas par sevi uzsūksies. Gada otrajā pusē Jaunavai uznāks vēlme paplašināt savu apvārsni. Ideja pati par sevi ir vienkārši lieliska, taču jāpatur prātā, ka tieši tālākizglītības labirintos noslēpies viens no Jaunavas grābekļiem. Rūpīgi izvēlies skolotājus!

Kas notiks Jaunavas sirdī?

Precētajām Jaunavām pa rokai būs divi briļļu maki: viens – romantiskajām, sapņainajām un savā pasakā dzīvojošajām rozā brillēm, otrs – piekasīgajām, tumšajām. Taču kopumā lielas krīzes tieši attiecību ziņā lielo vairumu Jaunavu, visdrīzāk, neskars. Brīvajām Jaunavām, kurām nemaz vairs negribas būt brīvām, veiksmi nāksies visādos veidos piekukuļot, jo pati par sevi tā rokās dosies negribīgi: kritiskais Jaunavas prāts brāķēs citu pēc cita.

Kas notiks Jaunavas makā?

Kā jau minēju, Jaunavas maks būs prieka avots, taču lielāko pelnīšanu Jaunavai būtu vēlams saplānot līdz rudenim. Savukārt rudenī var ieplānot kādu lielāku tēriņu – varbūt automašīnu, bet varbūt kādus kursus. Arīdzan mājokļa kārtībā savešana gluži par brīvu nebūs, un finansiāla palīdzība var būt nepieciešama kādam dzimtas loceklim.